Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. nov 2023
18:45
Orient GI
1
Snekkersten IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
20:50
B 1903
6
BK Friheden
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
23:59
Oversidder
FC Knöedel
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
23:59
Slagslunde-Ganløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
20:15
Snekkersten IF
3
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
19:15
Oversidder
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
20:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
FC Knöedel
3
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
23:59
Oversidder
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
23:59
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
23:59
Orient GI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
23:59
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
20:30
BK Friheden
2
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2023
20:50
B 1903
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
13:30
Fremad Valby
6
FC Knöedel
4
|
|||||||||||||||||||
14. jan
15:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. jan
19:00
Orient GI
1
FC Knöedel
3
|
|||||||||||||||||||
22. jan
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
Fremad Valby
3
|
|||||||||||||||||||
22. jan
20:15
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. jan
19:15
Oversidder
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
24. jan
23:59
Oversidder
B 1903
|
|||||||||||||||||||
29. jan
18:45
Orient GI
3
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:15
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. jan
20:50
B 1903
3
FC Knöedel
3
|
|||||||||||||||||||
31. jan
23:59
Oversidder
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
31. jan
23:59
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. feb
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
3
B 1903
1
|
|||||||||||||||||||
07. feb
23:59
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. feb
23:59
Oversidder
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:00
Fremad Valby
5
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
19. feb
20:30
BK Friheden
2
FC Knöedel
5
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:15
Snekkersten IF
3
FC Knöedel
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb
20:30
BK Friheden
4
Slagslunde-Ganløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. feb
23:59
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. feb
23:59
Oversidder
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
29. feb
20:55
B 1903
4
Fremad Valby
5
|
|||||||||||||||||||
04. mar
18:45
Orient GI
3
B 1903
4
|
|||||||||||||||||||
04. mar
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. mar
23:59
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. mar
23:59
FC Knöedel
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Fremad Valby
5
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:15
Oversidder
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar
23:59
B 1903
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. mar
23:59
Oversidder
FC Knöedel
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:15
Snekkersten IF
Fremad Valby
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:30
BK Friheden
6
Orient GI
0
|