Boldklubben 1903

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Mesterskabsspil 2023/24 Pulje 1
3F Superliga - Grundspil 2023/24 SL
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Future Cup 2023/24 Pulje 1
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 4
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
Old Boys-LP Øst
VinterBOLD M+32 1 Pulje 2
VinterBOLD 7/8-mands M+32 2 Pulje 2
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1
M+40 Øst 2024 Pulje 1
VinterBOLD M+55 Pulje 1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
VinterBOLD M+60 Pulje 1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
U19
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 2
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (06-07) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-18 piger 1-2 Pulje 1
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 2
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
VinterBOLD U-16 Drenge Øst Pulje 1
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge Liga Pulje 1
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 1
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 3
VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 6
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 4
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 4
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 1
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 2
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 Pulje 5
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1

Log ind