Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. okt 2021
11:30
Hvidovre Idrætsforening
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
14:00
FA 2000
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Boldklubben Frem
Boldklubben Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
12:00
Boldklubben af 1893
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Sundby Bk.
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
13:00
Boldklubben af 1893
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
10:00
Boldklubben Frem
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
11:00
Brønshøj Boldklub
Boldklubben Frem
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
14:00
Dragør BK (1)
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
12:00
HIK (1)
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
10:00
Brønshøj BK (1)
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
10:00
Fremad Amager (1)
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
11:30
Sundby Boldklub
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
10:00
Sundby Bk.
BK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:30
Boldklubben Union
AC Amager
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
11:30
Sundby Bk.
B93 (1)
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
13:00
Boldklubben Union
Himmelev-Veddelev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2021
10:00
AB Tårnby (1)
Fix
|
|||||||||||||||||||
19. dec 2021
15:30
Hvidovre IF (1)
KB (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
10:00
Dragør BK
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
12:00
HIK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
13:00
Sundby Bk. (1)
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
14:00
B93
BSF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:00
Brønshøj BK
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
14:30
B93
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
11:00
Hvidovre Idrætsforening
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
12:00
Fremad Amager
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:30
Boldklubben af 1893
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
11:30
Brønshøj BK
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Boldklubben Fremad Amager
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
HIK
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
13:00
Sundby Boldklub
Brøndbyernes IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
B 1908
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:30
Boldklubben Union
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
11:30
Boldklubben af 1893
Hellerup Idræts Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
10:00
Brønshøj BK
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
10:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
AC Amager
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:30
Boldklubben af 1893
AB
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:00
Hvidovre IF
HIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:50
BK Frem
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
Sundby Bk.
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
10:00
Boldklubben Fremad Amager
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
BK Frem
KFUM
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:30
Boldklubben Union
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
10:00
Brønshøj BK
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:30
Sundby Bk.
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
14:30
Boldklubben 1908
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Boldklubben Union
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
18:45
Boldklubben 1903
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
Boldklubben 1908
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:15
BK Frem
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
10:00
Brønshøj Boldklub
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
Fremad Amager
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
GVI (1)
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
16:15
B93
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:00
HIK
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
B 1908
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
10:00
Boldklubben Union
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:30
B93
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
11:00
Hvidovre IF
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
GVI
Sundby Bk.
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
12:00
GVI
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
16:00
Hvidovre IF
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
10:00
AB Tårnby
Boldklubben af 1893
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
11:30
Boldklubben Frem
Næsby BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
B93
KB
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
FA 2000 (1)
Hammarby (Sverige)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
18:00
Dragør Boldklub
Boldklubben af 1893
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
10:00
FA 2000
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Boldklubben Frem
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
18:45
Boldklubben 1903
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:45
Boldklubben Union
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
12:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Hvidovre IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
17:15
B 1903
B93
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
HIK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
18:15
Dragør BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
10:00
B 1903
Hørsholm-Usserød IK (1)
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
10:30
Fremad Amager
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
17:45
Hvidovre IF
Trelleborg
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Fix
Holbæk B&I
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Fix
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
GVI
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Fremad Amager
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Fix
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Dragør BK
Gladsaxe-Hero BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
B 1903
KB
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2022
18:15
AB Tårnby
KB
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2022
14:00
Boldklubben af 1893
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
Dragør BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
FB
FB
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
GVI
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
16:00
Dragør BK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
HIK
AB
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2022
17:45
Dragør BK
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
10:00
B93
Nødebo IF
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Dragør BK
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:00
Hvidovre IF
Næstved I.F.
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:30
HIK
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
11:30
Boldklubben Fix
Hvidovre Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
Dragør BK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
GVI
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2022
16:00
AB Tårnby
KB
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
12:00
Fremad Amager
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
12:00
B93
AB
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:30
HIK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
10:15
BK Frem
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
12:00
B93
Næstved I.F. (1)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:00
FB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
16:00
GVI
Hørsholm-Usserød IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:50
BK Frem
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
B93
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:30
BK Frem
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
12:00
FB (1)
Hellas
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
12:00
BK Frem
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
16:00
Hvidovre IF
Farum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:15
BK Frem
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
12:45
B93
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
10:00
GVI
Gladsaxe-Hero BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:00
BK Frem
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
16:00
Hvidovre IF
KB
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:00
Fremad Amager
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:00
FA 2000
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:00
B93
Esbjerg fB
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
11:50
BK Frem
AB
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
B93
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
Fremad Amager
AB
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:00
FB
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
16:00
GVI
KFUM BK, Roskilde (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
10:00
Boldklubben Frem
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:30
B93
Nykøbing FC (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:30
B93
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:00
B93
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:00
GVI
Eskildsmimme IF (Sve)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:00
Sundby Bk.
FB
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:50
BK Frem
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
15:00
Hvidovre IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
15:00
HIK
Kalmar FF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
10:15
BK Frem
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
HIK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Fremad Amager
FB
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
13:30
BK Frem
Hillerød Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
FB
GVI
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
14:00
BK Frem
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:50
BK Frem
HIK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
B93
KB
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
B93
Malmø FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
12:00
GVI
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:00
Dragør BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
10:30
Fremad Amager
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:15
Fix
Glostrup (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
16:00
GVI
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:00
B93
Helsingør FC
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:30
BK Frem
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
FB
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
Dragør BK
HIK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Dragør BK
Næstved I.F.
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
11:50
BK Frem
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Fix
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
Fremad Amager
HIK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:30
Fremad Amager
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
11:50
BK Frem
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
12:00
GVI
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:50
Boldklubben Frem
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
15:15
BK Frem
Roskilde Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
16:00
Boldklubben Fix
HIK
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:00
GVI
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
19:15
B93
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:15
B93
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:15
B93
AB
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
19:15
B93
HIK
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2023
19:15
B93
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
19:00
FA 2000 (3)
Roskilde Boldklub (3)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
14:00
A27 (1)
Roskilde Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
14:15
HIK (2)
Kolding IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
15:30
Sundby Bk. (2)
AB Tårnby (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
10:00
BK Frem (2)
FB (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
GVI (2)
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
13:00
B 1903 (3)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:00
A27 (2)
FB (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
GVI (3)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
10:00
B93 (2)
Fremad Amager (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
FB (4)
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:30
A27 (3)
Nykøbing FC (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Hvidovre IF (2)
HIK (3)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:30
B 1903 (2)
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
10:00
Vanløse (2)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:00
AC Amager U14 (1)
FB Liga 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
13:00
AC U14
FA 2000 (4)
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:45
Dragør BK (4)
Hvidovre IF (3)
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
19:30
Dragør BK (2)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
18:00
Dragør BK (3)
AB (3)
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
16:00
GVI (4)
KB (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
GVI (5)
KB (4)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
10:00
AC Amager U14
HB Køge U14
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
14:00
Frem (3)
Sundby Bk. (3)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
AC Amager U14 (4)
HUI U14
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
FB (6)
Lyngby Boldklub 1921 (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
B.93 (1)
Hvidovre IF (4)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Frem (1)
Albertslund BS 72 (3)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
FB (5)
Holbæk B&I (2)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
AC Amager U14 (5)
Lyngby U14
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
FB (7)
B 1903 (7)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:00
Vanløse (4)
Helsingør IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
14:00
FA 2000 (5)
AB (4)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
FB (8)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2023
18:30
B 1903 (6)
HIK (6)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
FB (9)
Vanløse (3)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
14:00
Frem (4)
GVI (7)
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2023
18:30
B 1903 (15)
GVI (8)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
Frem (6)
Karlslunde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:00
GVI (6)
Glostrup (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. jan
18:30
B 1903
FC Helsingør (1)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
AC Amager U14 (3)
AB U14
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
HIK (4)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
GVI (14)
Næstved I.F. (3)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Frem (8)
B 1903 (14)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
10:00
B.93 (2)
FA 2000 (6)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:15
AC Amager U14 (13)
Lyngby Elite U14 (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:00
FB (10)
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
20. jan
14:00
GVI (15)
Skjold
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
FB (11)
B.93 (6)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Frem (5)
Køge BK (3)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
13:15
B 1903 (11)
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
FB (12)
Himmelev-Veddelev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
16:00
GVI (13)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:30
B 1903 (9)
A27 (4)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
FA 2000 (14)
Fremad Amager (4)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
HIK (7)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
12:00
GVI (9)
B 1903 (17)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:30
AC Amager U14 (9)
FA 2000 (13)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:30
AC Amager U14 (8)
FA 2000 (12)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
FB (13)
Køge BK (4)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
Sundby Bk. (4)
Sundby Bk. (5)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
14:00
Frem (12)
FA 2000 (16)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
AB Tårnby (5)
Helsingør IF Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Fremad Amager (5)
BSF (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
GVI
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
FB (14)
Fremad Amager (3)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
FA 2000 (17)
B 1903 (18)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
FB (15)
Hillerød Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
GVI (16)
AB (7)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
GVI (11)
AB (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
B.93 (5)
Næstved I.F. (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
FA 2000 (9)
KFUM BK, Roskilde (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:30
AC Amager U14 (6)
Oure U14-1
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
FB (16)
Lyngby Boldklub 1921 (6)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:45
AC Amager U13 (1)
Glostrup U14-1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:00
FA 2000 (7)
B 1903 (12)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
FA 2000 (8)
Roskilde Boldklub (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Frem (9)
Hvidovre IF (5)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
FB (17)
KFUM BK, Roskilde (4)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
B.93 (3)
Karlslunde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:30
B 1903 (10)
Himmelev-Veddelev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
AC Amager U13 (2)
Dragør BK U14-1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Vanløse (5)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
AC Amager U14 (10)
B.93 U14-1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
FA 2000 (10)
Lyngby Boldklub 1921 (3)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
Frem (10)
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
FB (18)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
AB Tårnby (4)
AB (6)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:25
AC Amager U14 (12)
FC Helsingør (2)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:45
B 1903
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
GVI (12)
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
AB Tårnby (6)
Lyngby Boldklub 1921 (5)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Frem (11)
Lyngby Boldklub 1921 (4)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
B.93 (4)
Greve Fodbold (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
AC Amager U14 (11)
HB Køge U14-1
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
FB (19)
B 1903 (21)
|
|||||||||||||||||||
31. mar
13:30
B 1903 (20)
Elite Bornholm
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:35
B 1903 (19)
HIK (8)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:20
AC Amager U14 (14)
Hvidovre IF U14-1
|
|||||||||||||||||||
12. apr
17:00
HIK (9)
Sundby Bk. (6)
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Hvidovre IF (7)
KFUM BK, Roskilde (5)
|
|||||||||||||||||||
26. apr
17:30
B 1903 (23)
GVI (17)
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
B 1903
Frem
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Hvidovre IF (8)
Frem (13)
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
AC Amager (2)
Vanløse (6)
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:00
GVI (19)
KBH Skolehold
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Hvidovre IF (9)
FA 2000 (18)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
AB Tårnby (8)
GVI (18)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FA 2000 (15)
LSF (3)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
AC Amager (1)
B 1903 (22)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:30
B 1903 (24)
A27 (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
10:00
B.93 (7)
HIK (10)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:00
AB Tårnby (11)
Greve Fodbold (6)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
AB Tårnby (10)
Greve Fodbold (5)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
FB
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
11. aug
14:00
AC Amager U14 (15)
Ariana FC (Sverige)
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:45
HIK (11)
Helsingør IF Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
AB Tårnby
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
GVI (20)
Brønshøj BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Hvidovre IF
Himmelev-Veddelev BK
|