Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. aug 2023
13:00
Krarup Espe Fodbold (1)
Allesø GF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:00
Bogense G & IF (1)
OKS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:30
SfB (1)
Marstal/Rise
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
17:00
Munkebo, opvisningskamp, spilletid 2 x 30 min.
OB, Superliga
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
19:30
Ringe, Futsal
FC BiH Odense, futsal
|
|||||||||||||||||||
11. feb
15:00
Boldklubben Marienlyst (2)
Boldklubben Marienlyst (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Boldklubben Marienlyst (1)
ØB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. feb
13:00
Bogense G & IF (2)
Allesø GF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
15:00
Tarup/Paarup IF (3)
Krarup Espe Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
15:00
Kerteminde BK (1)
Chang (1)
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
SfB (2)
Tarup/Paarup IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Langeskov IF (2)
Chang (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Bogense G & IF (3)
Fjordager IF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:25
Tommerup BK (1)
Odense Foxes (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:15
Sanderum BK
B1913 (1)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
SUB Ullerslev (2)
Stenstrup IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Nyborg G & IF (2)
0
Ringe BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. feb
19:00
Oure Fodbold Akademi
Odense Foxes
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Tåsinge f. B. (1)
Rudkøbing BK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:45
Bogense G & IF (1)
Aulum IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:25
Tommerup BK (2)
Nr. Aaby IK
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:30
Vindinge BK
Skovsgaard B
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
SUB Ullerslev (3)
Odense Foxes (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:00
Ringe BK (2)
Marstal IF
|
|||||||||||||||||||
02. mar
15:15
Stenstrup IF (2)
B1913 (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
OB (2)
Aarhus Fremad
|
|||||||||||||||||||
06. mar
18:00
B 1909 (1)
Næsby BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
Langeskov IF (4)
BK Stjernen af 1968 (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:30
Langeskov IF (1)
KU BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
SUB Ullerslev (4)
Nyborg G & IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Sanderum BK
DSIO
|
|||||||||||||||||||
13. mar
19:00
Oure Fodbold Akademi (1)
OB
|
|||||||||||||||||||
16. mar
11:30
Langeskov IF (3)
Fjordager IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
Tårup IF (1)
Tommerup BK (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Tåsinge f. B. (2)
Thurø BK af 1920
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
SUB Ullerslev (5)
Munkebo BK (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
Chang (4)
Kildemosens BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Ringe BK (3)
IFSK
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:30
Stenstrup IF (1)
OB, Old Boys
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Haarby IF (1)
Krarup Espe Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
OB (1)
Kildemosens BK (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
KFUM.s BK (2)
B 1909 (2)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
Chang (5)
Chang (6)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:15
Tarup/Paarup IF (4)
ØB (2)
|
|||||||||||||||||||
28. mar
11:00
KFUM.s BK (3)
Næsby BK (3)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
11:30
Langeskov IF (5)
Krarup Espe Fodbold (4)
|
|||||||||||||||||||
30. mar
15:00
SUB Ullerslev (7)
Haarby IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. apr
18:30
B 1909 (3)
BK Posten
|
|||||||||||||||||||
03. aug
15:00
Nyborg G & IF (4)
Tårup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
17:30
Glamsbjerg IF (1)
Haarby IF (3)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Nyborg G & IF (3)
Tåsinge f. B. (3)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:15
Aarup BK (1)
Assens FC (1)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
17:30
Assens FC (2)
Haarby IF (4)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:15
Glamsbjerg IF (2)
Aarup BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Tårup IF (3)
SFB (3)
ANN
|