Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
18:00
Heimdal 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Fremad Valby 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Amalie
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
16:00
FA 2000 2
0
FC Damsø 2
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Oversidder
B 1960
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Oversidder
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Dragør BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Heimdal 2
1
FC Damsø 2
12
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Fremad Valby 3
1
FA 2000 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Amalie
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
FC Damsø 2
13
B 1960
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Oversidder
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Oversidder
Heimdal 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FA 2000 2
0
Amalie
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1960
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FC Damsø 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Oversidder
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Oversidder
Dragør BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Amalie
4
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
FA 2000 2
4
B 1960
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Fremad Valby 3
1
Amalie
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Dragør BK
0
FC Damsø 2
8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Oversidder
FC Damsø 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fremad Valby 3
4
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B 1960
3
Amalie
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Dragør BK
3
FA 2000 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Heimdal 2
0
B 1960
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fremad Valby 3
0
FC Damsø 2
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Amalie
Dragør BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Dragør BK
4
B 1960
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Heimdal 2
1
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
B 1960
1
Fremad Valby 3
3
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Dragør BK
10
Heimdal 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Damsø 2
5
Amalie
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Dragør BK
Fremad Valby 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Oversidder
Amalie
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Oversidder
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
FC Damsø 2
Oversidder
|
Oprykning:
De 4 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: ingen