Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. sep 2023
18:00
Sindal IF
Bagterp IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
Hornbæk SF
Hadsund B (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2023
20:15
FC Skanderborg
GFG Voel
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
19:45
Hornslet IF (1)
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
26. jan
18:20
GFG Voel
Sorring OB (2)
|
|||||||||||||||||||
26. feb
18:20
GFG Voel
Sorring OB (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Gråsten B
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:30
Aalborg KFUM
Hadsund B (4)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
13:00
MorsØ FC
Hornslet IF (1)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:30
Aars IK
Kvik IF
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:45
Vodskov IF (1)
Hadsund B (3)
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:45
HEI
Vejle (M+32 2x35)
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:30
Ribe BK
Gesten IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar
19:15
Hadsund B (2)
Dronningborg B
|
|||||||||||||||||||
26. mar
19:15
Hammelev SUF
Starup UIF
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:30
Kvik IF
Nørager IF
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:00
Vodskov IF
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
AIA/Tranbjerg
Norsk hold
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Vodskov IF
Østervraa IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Vodskov IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
IF Skjold Sæby
Hirtshals B
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Vodskov IF
Hjørring IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:00
Vejle (M+32 2x35)
DBU Old Boys Landsholdet (1)
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Vodskov IF
Asaa B
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Coconut Lions FC
JIK-Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
Vodskov IF
Jerslev/Sterup IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
DBU OB Landshold
Fanø B Udvalgt hold
|
|||||||||||||||||||
15. aug
19:00
Hadsund B
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Billund IF
DBU Old Boys Landsholdet (2)
|