Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. feb
10:00
Horsens B
Gesten IF
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:00
Ry Fodbold
Stjær B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:15
Nibe B (1)
Sønderup/Suldrup IK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:00
Lund IF OB
Egebjerg
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:30
Hornslet IF
Jebjerg-Lyby IF - Oldboys
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:00
Egebjerg
Hedensted IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:20
FC Skanderborg
GFG Voel
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:00
Østbirk IF
Gedved IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:00
Coconut Lions FC OB 11M
Andrup IF
|
|||||||||||||||||||
20. mar
20:00
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys (1)
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys (2)
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
Løsning OB
Sole
|
|||||||||||||||||||
25. mar
20:10
Nibe B (2)
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
26. mar
19:15
Hammelev SUF, oldboys
Starup, oldboys
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar
19:00
Romalt 11 mands
Langå 11 mands
|
|||||||||||||||||||
27. mar
20:00
Lund IF OB
Horsens freja
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar
20:00
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys (1)
Taulov/Skærbæk IF, oldboys, 2x35
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:00
FK 73 OB
Silkeborg United OB
|
|||||||||||||||||||
03. apr
19:00
Taulov/Skærbæk IF, oldboys, 2x35
Fr.FF, oldboys
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. apr
20:00
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys
Taulov/Skærbæk IF, oldboys, 2x35
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
BPI, oldboys
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys (1)
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Filskov IF Old Boys
Sdr. Omme IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
IF Skjold Sæby
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Sommersted IF
Stepping IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF, oldboys (1)
Bramdrupdam GIF
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:15
Toftlund IF
GIF Gram
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:45
B52/Aalborg Fodbold Club
Øster Sundby B32
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Hedensted IF
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Oldboys-landsholdet
Christiansfeld IF, oldboys
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Hannæs Sport
Nordthy IF
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Lystrup IF
Bane 1 - M32 7m stævne
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:00
Lystrup IF
Bane 2 - M32 7m stævne
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:05
Lystrup IF
Bane 1 - M32 7m stævne
|
|||||||||||||||||||
21. jun
19:05
Lystrup IF
Bane 2 - M32 7m stævne
|
|||||||||||||||||||
02. jul
19:30
Henne B +32 2x35 min.
Boldklubben Vestkysten
|
|||||||||||||||||||
10. jul
19:00
Boldklubben Vestkysten
JIK-Esbjerg
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
IF Centrum OB
Silkeborg B 78
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Hadsund B
Sønderup/Suldrup IK Frem (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:15
Hjordkær UIF
Hjordkær UIF OB 11M 2x35 min.
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Årre B OB 2x35 min.
Agerbæk SF
|