Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. apr 2000
10:00
Houlkærskolen
Stoholm Skole
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
15:15
Randers Q (3)
Aalborg KFUM (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
10:00
Bredsten-Gadbjerg Skole
Englystskolen
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
10:00
Hældagerskolen
Kristine Seligmanns Skole
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
11:05
Hældagerskolen
Bredsten-Gadbjerg Skole
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
11:05
Kristina Seligmanns Skole
Englystskolen
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
12:10
Bredsten-Gadbjerg Skole
Kristine Seligmanns Skole
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
12:10
Englystskolen
Hældagerskolen
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
18:00
Dybbøl IU
Hørup UI (1)
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
16:00
Randers Q (4)
IF Lyseng (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
16:00
Randers Q (1)
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
15:00
VSK Aarhus (1)
Sabro IF
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
VSK Aarhus (2)
IF Lyseng (2)
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
19:15
Vejle B (1)
Brædstrup IF
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
13:30
Aalborg KFUM (3)
Team Viborg
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:15
Viborg Q
Aalborg KFUM
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:30
VSK Aarhus (1)
Skærbæk Ungdomsboldklub
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Egen UI (1)
Sønderborg Q, U-15 piger
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:15
Aalborg KFUM (5)
Aalborg KFUM (6)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
17:00
Haderslev FK
Holstein Kiel
|
|||||||||||||||||||
01. mar
17:30
FC Skanderborg
Samsø IK
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
IF Midtdjurs
Grenaa IF (1)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:30
Askov/Malt UI, U15 piger
Sønderris, U-15 piger
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:30
Sønderborg Fremad
Hørup UI (2)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
18:30
Skærbæk Ungdomsboldklub
Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
22. mar
16:40
Grenaa IF (2)
AC Norddjurs
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
Egen UI
Hørup UI
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:30
Ry Fodbold
Vejle B (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Vejle B (2)
Gauerslund IF
|
|||||||||||||||||||
30. apr
10:00
Houlkærskolen
Stoholm Skole
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Hammerum IF (Liga 2)
Silkeborg IF Q (Liga 2)
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Randers q
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:30
Fortuna Hjørring
Fortuna Hjørring
|