Andreas Moe RasmussenTel: 22115767 / Mobil: 22115767
Cheftræner
Nicolas ChristensenTel: / Mobil: 26160848
Vallensbæk IF (1)
Spillested
Vallensbæk Idrætscenter
Gul
Sort
Sort
Holdleder
Cemile ÖzdemirTel: / Mobil: 31453449
Træner
Rachid el RramiTel: / Mobil: 20848802
Træner
George Rodrigue Langha AkuoTel: 21960366 / Mobil: 21960366
Træner
Mohammed Imran AhmadTel: / Mobil: 28348180
Træner
Novica ComicTel: / Mobil: 53961396
Træner
Gokhan ArabaciTel: / Mobil:
Træner
Serkan ErmanTel: / Mobil: 52303908
Træner
Jesper RostvedTel: / Mobil: 60648483
Cheftræner
Gürkan KoyuncuTel: / Mobil: 24917573
Vallensbæk IF (2)
Spillested
Vallensbæk Idrætscenter
Gul
Sort
Sort
Holdleder
Cemile ÖzdemirTel: / Mobil: 31453449
Træner
Rachid el RramiTel: / Mobil: 20848802
Træner
George Rodrigue Langha AkuoTel: 21960366 / Mobil: 21960366
Træner
Mohammed Imran AhmadTel: / Mobil: 28348180
Træner
Novica ComicTel: / Mobil: 53961396
Træner
Gokhan ArabaciTel: / Mobil:
Træner
Serkan ErmanTel: / Mobil: 52303908
Træner
Jesper RostvedTel: / Mobil: 60648483
Cheftræner
Gürkan KoyuncuTel: / Mobil: 24917573
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.