Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug
18:00
Team Horne-Hirtshals
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:00
Bindslev/Tversted IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
TSI/Stenum-Thise IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Tårs/Ugilt IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
TSI/Stenum-Thise IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Sindal IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Team Horne-Hirtshals
TSI/Stenum-Thise IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Bindslev/Tversted IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Sindal IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Tårs/Ugilt IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Team Horne-Hirtshals
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
TSI/Stenum-Thise IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Bindslev/Tversted IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Sindal IF
TSI/Stenum-Thise IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Tårs/Ugilt IF
TSI/Stenum-Thise IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Sindal IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
TSI/Stenum-Thise IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Team Horne-Hirtshals
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
18:00
Bindslev/Tversted IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
TSI/Stenum-Thise IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Tårs/Ugilt IF
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Sindal IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
Bindslev/Tversted IF
TSI/Stenum-Thise IF
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Team Horne-Hirtshals
|
|||||||||||||||||||
03. okt
18:00
Sindal IF
Tårs/Ugilt IF
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:30
Tårs/Ugilt IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
Team Horne-Hirtshals
Bindslev/Tversted IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
18:00
TSI/Stenum-Thise IF
Sindal IF
|