Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Agerskov S
BVF21
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Agerskov S
Hørup UI
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Agerskov S
Hoptrup/Marstr. IF
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Agerskov S
BNS
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 782
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Agerskov/Toftlund
Askov/Læborg
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 650
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Hellevad/Agerskov
Sønderborg B (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Agerskov S
FC Kolding Nord
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 891
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Agerskov S
Øsby IF
U11 Drenge C2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Agerskov S
Bov IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 782
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:15
Hellevad/Agerskov
Toftlund IF (2)
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 506
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Hellevad/Agerskov
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Agerskov S
Ensted IF
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Agerskov S
Starup UIF (H)
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 891
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Agerskov S
Hammelev SUF
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Agerskov S
Sønderborg Fremad
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 782
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Agerskov S
Felsted IF
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Agerskov S
Rødekro/Ensted
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 891
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Agerskov/Toftlund (L4/650)
Aabenraa BK (L3/631)
U14 Drenge/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Hellevad/Agerskov
Løjt IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|