Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:00
Farstrup/Sebber
Fjerritslev IF
U12 Piger C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Farstrup B
Trekroner IF 98
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Farstrup/Sebber
Støvring IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Svenstrup-Godthåb IF
St. Restrup IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
Støvring IF
Nibe BK
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:10
St. Restrup IF
Dall/Ferslev IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:50
Nibe BK
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:50
Dall/Ferslev IF
Farstrup/Sebber
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Farstrup B
Arden IF
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Farstrup B
Farsø/Ullits IK (2)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Farsø/Ullits IK (1)
Vindblæs B
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:50
Farsø/Ullits IK (2)
Farsø/Ullits IK (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:50
Vindblæs B
Farstrup B
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:10
Farstrup B
Farsø/Ullits IK (1)
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:10
Farsø/Ullits IK (2)
Vindblæs B
U7 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Efterår 2024 Pulje 203
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Farstrup B
Øster Hornum IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hornum IF
Farsø/Ullits IK
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Aars IK
Løgstør IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Øster Hornum IF
Hornum IF
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Farsø/Ullits IK
Aars IK
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Løgstør IF
Farstrup B
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 219
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Farstrup B
Ørebro B - Thorup/Klim B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:45
Farstrup B
Mou IF
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Farstrup B
IK Vest
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Farstrup B
Fjerritslev IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Farstrup/Sebber
Løgstør IF
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 104
|