Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. jul
19:00
Varde IF
Varde IF
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Varde IF (1)
Esbjerg fB
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Varde IF
Varde IF
Herre Serie 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. aug
13:00
Varde IF (8)
Vildbjerg SF (6)
Kvinde 1. Division / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
04. aug
14:00
Varde IF (6)
Esbjerg fB
U19 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:00
Varde (DS/4)
Kolding IF
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
Varde IF
Blåbjerg BK
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
Varde IF
Ølgod IF
U13 Drenge C2 (2012) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Varde IF
Spangsbjerg IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Varde IF (1)
Ribe BK
U9 Drenge A (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Varde IF (2)
Helle FC
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Varde IF
Oversidder
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Varde IF
Esbjerg fB
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Varde IF
Haderslev FK
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Varde IF
BV Oksbøl
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Varde IF
Vejen SF
U14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 630
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Varde IF
FC Midtjylland
Kv. 1. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:45
Varde
Fuglebakken KFUM
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Varde IF
Jerne IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 740
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Varde IF
HTS
U9 Piger (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 133
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Varde IF
FC Sønderborg
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 716
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Varde IF
Dalum IF
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 954
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Varde IF
Jerne IF
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 680
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Varde IF
Oversidder
U15 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 862
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Varde IF
Oversidder
U14 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 913
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Varde IF
HTS
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 649
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Varde IF
Næsby BK
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Varde IF
Brørup GF (1)
U10 Piger B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Varde IF
Hjerting IF
U11 Piger (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 326
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Varde IF
Oversidder
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 332
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Varde IF (1)
Varde IF (2)
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 418
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Varde IF
Andrup IF
Kvinder C1 7:7 - Efterår 2024 Pulje 511
|