Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
Glostrup
Ringsted IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Torstorp Skole
Glostrup Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Vestegnens Privatskole
Unity Skolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Torstorp Skole
Vestegnens Privatskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Glostrup Skole
Unity Skolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Unity Skolen
Torstorp Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Glostrup Skole
Vestegnens Privatskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Nordvangskolen - Glostrup
Albertslund Lille Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
10:00
Herstedlund Skole
Østervangsskolen - Roskilde
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Nordvangskolen - Glostrup
Herstedlund Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
11:00
Albertslund Lille Skole
Østervangsskolen - Roskilde
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Østervangsskolen - Roskilde
Nordvangskolen - Glostrup
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
21. aug
12:00
Albertslund Lille Skole
Herstedlund Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Glostrup
Karlslunde IF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Glostrup
Fløng-Hedehusene Fodbold
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Herstedlund Skole
Søndervangskolen - Glostrup
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
10:00
Glostrup Skole
Albertslund Lille Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:00
Herstedlund Skole
Glostrup Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
11:00
Søndervangskolen - Glostrup
Albertslund Lille Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:00
Albertslund Lille Skole
Herstedlund Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
12:00
Søndervangskolen - Glostrup
Glostrup Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Glostrup
BK Vest, Rødovre
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Brøndbyvester Skole
Brøndbyøster Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Nordvangskolen - Glostrup
Herstedvester Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Brøndbyvester Skole
Nordvangskolen - Glostrup
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Brøndbyøster Skole
Herstedvester Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
13:00
Herstedvester Skole
Brøndbyvester Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
13:00
Brøndbyøster Skole
Nordvangskolen - Glostrup
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Glostrup
LSF
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Glostrup
Hørsholm-Usserød IK
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Glostrup
LSF
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Glostrup
AB
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Glostrup
Liria FK
Serie 2 Pulje 2
|