Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Hadsund B
Støvring IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 653
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hadsund B
Oversidder
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hadsund B
Dronningborg B
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 774
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Hadsund B
FK Fjordsiden
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Hadsund B
Hornslet IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 329
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hadsund B
LKB/Gistrup
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hadsund B
TRIF
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 832
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Hadsund B
Onsild IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Hadsund B
Vive IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hadsund B
Aars IK
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Hadsund B
Arden IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Hadsund B
Aalborg Freja
U12 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Hadsund B
Spentrup/Ommersyssel IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 539
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Hadsund B
Terndrup IF
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Hadsund B
Sønderup/Suldrup IK Frem
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 774
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Hadsund B
KB81 Aalborg
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Hadsund B
Oversidder
U12 Drenge B (13) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 65
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Hadsund B
Aalborg Freja
U11 Piger B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:45
Hadsund B
Skelund IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hadsund B
Mariager IK
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
ASV
Støvring IF
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hadsund B
Øster Hornum IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
LKB/Gistrup
Hadsund B
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
St. Restrup IF
Hobro IK
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Hadsund B
St. Restrup IF
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Hobro IK
LKB/Gistrup
U9 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Mariager IK
ASV
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Støvring IF
Hadsund B
U9 Drenge B (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 184
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Hadsund B
Gug B
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 832
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Hadsund B
Helsted Fremad IF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Hadsund/Terndrup
Als B
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 277
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Hadsund B
Vaarst/Fjellerad B
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hadsund B
IK Rosendal
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
IK Rosendal
Hobro IK
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:20
Hobro IK
Hadsund B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hadsund B
Svenstrup-Godthåb IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 653
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Hadsund B
Hadsten SK
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 329
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Hadsund B
Aars IK
Old Boys-LP Vest
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hadsund B
Dronningborg B
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Hadsund B
Vorup FB
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hadsund B
IK Rosendal
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 774
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Hadsund B
Storvorde/Sejlflod B
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 653
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hadsund/Terndrup
Svenstrup-Godthåb IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 277
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Hadsund B
Als B
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Hadsund B
Fortuna Hjørring
U12 Piger A (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
13. sep
19:00
Hadsund B
FEJ Aalborg IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Hadsund B
SIF Assentoft
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 539
|