Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
17:45
Hornslet IF
Galten FS
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 936
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:15
Hornslet IF
Aarhus Fremad (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Hornslet IF
HEI
U12 Piger B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:30
Hornslet IF
Hammel GF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:45
Hornslet IF
IF Lyseng
U11 Piger B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Hornslet IF
IVF, Århus
UDS
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Hornslet IF
VSK Aarhus
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 775
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Hornslet IF
Fyrkat Q
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
Hornslet IF
Alliancen IF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Hornslet IF
Spentrup IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Hornslet IF (2)
Assens IF
Randers Oldboys C-rækken Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:50
Hornslet IF (1)
KFUM Fodbold, Randers (2)
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Hornslet IF
IF Viking Pindstrup
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hornslet IF
TRIF
U11 Drenge C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Grenaa IF
Nørager B
U11 Drenge C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
TRIF
Grenaa IF
U11 Drenge C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:40
Nørager B
VRI
U11 Drenge C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Hornslet IF
Auning IF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:20
VRI
Hornslet IF
U11 Drenge C (2014) 5:5 - Lør. d. 24. aug Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:15
Hornslet IF
HEI
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 845
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Hornslet IF
VRI (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Hornslet IF
Auning/NV Djurs
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Virup IF
Hornslet IF (2)
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
VSK Aarhus
Hornslet IF (1)
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Lystrup IF
Virup IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Hornslet IF (2)
VSK Aarhus
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hornslet IF (1)
Lystrup IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Virup IF
VSK Aarhus
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Lystrup IF
Hornslet IF (2)
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:30
Hornslet IF (1)
Virup IF
U8 Drenge B2 (2017) 5:5 - Søn. d. 25. aug Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Hornslet IF
Ådalen IF
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 936
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Hornslet IF
SMIFF09 (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
Hornslet IF
tst Fodbold
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 775
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
Hornslet IF
HØST IF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
Hornslet IF
Søften GF
U11 Piger B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:10
Hornslet IF
tst Fodbold
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Hornslet IF
Vorup FB
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Hornslet IF
Brabrand IF
U12 Piger B2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:45
Hornslet IF
HEI
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:50
Hornslet IF
Aalestrup IF
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 922
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Hornslet IF
Langaa IK
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 329
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Hornslet IF
Søften GF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 283
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Hornslet IF
Vorup FB
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:30
Hornslet IF
Fuglebakken KFUM (1)
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:30
Hornslet IF
VRI
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Hornslet IF
VSK Aarhus
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 283
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hornslet IF
Åstrup/Hammelev IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Hornslet IF
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 50 år 7:7 Efterår 24 Kreds 14
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Hornslet IF (1)
Alliancen IF
Randers Oldboys A-rækken Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Hornslet IF
VRI
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hornslet IF
Auning IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Hornslet IF
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Hornslet IF (L2/315)
Hornbæk SF (L2/314)
U19 Drenge/11:11 (2006-07) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:50
Hornslet IF
VSK Aarhus
U15 Drenge C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Hornslet IF
Fuglebakken KFUM (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|