Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
11:45
Aulum IF
Måbjerg IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Aulum IF
Borbjerg Skave Fodbold (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Aulum IF
Brande IF (2)
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
Aulum IF (1)
Mejdal-Halgård Fodbold
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aulum IF (2)
Vildbjerg SF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aulum IF
Tjørring IF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aulum IF
Tarm IF
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Aulum IF
Team Tangen
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Aulum IF
Snejbjerg SG&I
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Aulum IF
Snejbjerg SG&I
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 126
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Aulum IF
Thisted FC
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Aulum IF (U15)
Arnborg IF
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:15
Aulum IF (2)
Kibæk IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:15
Aulum IF
Gudum Nissum IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 793
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:30
Aulum IF
Alhedens IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:45
Aulum IF
Herning KFUM
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Aulum IF
Viborg Sdrm. IK
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:15
Aulum IF
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
27. aug
10:00
Christinelystskolen
Den Kristne Friskole, Holstebro
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
10:00
Sunds Skole
Christinelystskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
11:05
Christinelystskolen
Aulum Byskole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
11:05
Den Kristne Friskole, Holstebro
Aulum Byskole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
12:10
Aulum Byskole
Christinelystskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
12:10
Aulum Byskole
Sunds Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Sydjylland Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Aulum IF
Tulstrup/Faurholt IK
Herre C (+16) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Aulum IF
Struer B
U11 Drenge A2 (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Aulum IF
Snejbjerg SG&I
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 793
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Aulum IF (1)
Tvis KFUM & IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Aulum IF
Hammerum IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Aulum IF
KLG
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Aulum IF
Hammerum IF
U11 Drenge (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Aulum IF
Herning KFUM
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Aulum IF
Mejrup GU (2)
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 57
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Aulum IF (U15)
Hammerum IF
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Aulum IF
KLG
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Aulum IF
Mejrup GU
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 793
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Aulum IF
Nr. Nissum Efterskole
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 280
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Aulum IF
Ejsing B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Aulum IF (2)
Tjørring IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Aulum IF
Lemvig GF
Herrer Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Aulum IF (U15)
Team 10
U14 Piger C (11) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Aulum IF
Vildbjerg SF
Herre C (+16) 7:7 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Aulum IF
Mejdal-Halgård Fodbold
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Aulum IF (1)
Thyholm IF
U9 Piger C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Aulum IF (1)
Vinding UIF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 31
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
Aulum IF (2)
Herning KFUM (1)
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 33
|