Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Billund IF
FC Hornstrup
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Billund IF
HTS
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Billund IF
Ølgod IF
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Billund IF
Rødding IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 781
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
Billund IF
Grejs-Dalen IK
UDS
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Billund IF
Strellev/Lyne GU
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Billund IF
FC GOG Fodbold/Jelling
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 287
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Billund IF
Helle FC
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Billund IF
Erritsø GIF
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Billund IF
Gauerslund IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
25. aug
18:30
Billund IF
Engum UI (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Billund IF
Holsted FB
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 781
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Billund IF
Varde IF
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Billund /FB
Grindsted GIF
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Billund IF
HTS
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Billund IF
DBU Old Boys Landsholdet (2)
M+32 A 11-mands 2 x 35 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Billund IF
Helle FC
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Billund IF
Skibet IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Billund IF (1)
Grindsted GIF (1)
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Billund IF (2)
Grindsted GIF (2)
U10 Drenge B (2015) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Billund IF
Jelling fS
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Billund IF
Horsens Freja
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 287
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Billund /FB
KLG
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Billund IF
Vorbasse/Hejnsvig
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Billund IF
Varde IF (2)
U9 Drenge C1 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Billund IF
Haderslev FK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 781
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Billund IF
Jelling fS
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 493
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Billund IF
FB Fodbold
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Billund IF
FC Horsens
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Billund IF
Oversidder
U9 Drenge C2 (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Billund IF
Sønderris SK
U12 Drenge A2 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Billund IF
Vinding SF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
15. sep
18:30
Billund IF
Engum UI (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 85
|