Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. aug
19:00
BIF/ØHIK
Ørebro B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Øster Han Herred (1)
IF Fremad Nørhalne
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Aabybro IF (1)
Løgstør IF
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Øster Han Herred (2)
Aabybro IF (2)
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
IF Fremad Nørhalne
Aabybro IF (1)
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Løgstør IF
Øster Han Herred (2)
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Aabybro IF (2)
Øster Han Herred (1)
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Øster Han Herred (2)
Aabybro IF (1)
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Aabybro IF (2)
IF Fremad Nørhalne
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Øster Han Herred (1)
Løgstør IF
U7 Piger (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Efterår 2024 Pulje 226
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:45
BIF/ØHIK
Skovsgaard B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Øster Han Herred
Brønderslev IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
IF Fremad Nørhalne
Aabybro IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Vadum IF
Jetsmark IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Brønderslev IF
Aabybro IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
IF Fremad Nørhalne
Vadum IF
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Jetsmark IF
Øster Han Herred
U8 Drenge B (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 210
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Øster Han Herred
Oversidder
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 791
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
BIF/ØHIK
Tranum GF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Øster Han Herred
Storvorde/Sejlflod B
U11 Piger C/Beg. (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Aabybro IF
Øster Han Herred
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
LKB/Gistrup
Aabybro IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Øster Han Herred
LKB/Gistrup
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|