Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Hareskov IF
B. 82, Virum
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
BK Avarta
Orient GI
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:20
Brøndbyernes IF
Hareskov IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:20
Snekkersten IF (1)
Snekkersten IF (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:40
Orient GI
FC Rudersdal
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:40
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Hareskov IF
Snekkersten IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Snekkersten IF (2)
BK Avarta
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:20
BK Avarta
FC Rudersdal
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:20
Orient GI
Lyngby Boldklub 1921
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Brøndbyernes IF
Snekkersten IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Hareskov IF
Snekkersten IF (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Orient GI
Hareskov IF
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:20
FC Rudersdal
Snekkersten IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:20
Lyngby Boldklub 1921
Snekkersten IF (2)
U10 drenge 5:5 (15) 1 - 18. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:35
Hareskov IF
Brede IF
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Hareskov IF
Ålholm IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:35
Hareskov IF
BSF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Hareskov IF (4)
Frederikssund IK (3)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:35
Hareskov IF
Frederikssund IK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hareskov IF
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hareskov IF
Ålholm IF
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hareskov IF
Herlev IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Hareskov IF
Næstved I.F. (2)
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Hareskov IF
Frederikssund IK
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Hareskov IF
Liria FK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Hornbæk IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:15
Hareskov IF
Ishøj IF
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hareskov IF
Farum BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hareskov IF
FC Hornsherred
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Hareskov IF
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Hareskov IF
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Hareskov IF
Lundtofte Boldklub
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:35
Hareskov IF
Blovstrød IF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:35
Hareskov IF
BFC Lundegården
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:15
Hareskov IF
Vallensbæk IF
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hareskov IF
AB
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:35
Hareskov IF
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:35
Hareskov IF
Jægerspris IK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:35
Hareskov IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:35
Hareskov IF
Melby-Liseleje IF
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:45
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hareskov IF
Værløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hareskov IF
Football Club Albertslund
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Hareskov IF
Lundtofte Boldklub
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
Hareskov IF
Værløse BK
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Hareskov IF
Glostrup
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Hareskov IF / Farum BK
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hareskov IF
IF Bytoften
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hareskov IF
Hornbæk IF
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hareskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:15
Hareskov IF
Måløv BK
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hareskov IF
Nørrebro United
Træningskamp U14 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
Hareskov IF
FC Rudersdal
Serie 4 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Hareskov IF
Solrød FC
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:35
Hareskov IF
Værløse BK
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Hareskov IF
FIF, Hillerød
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:35
Hareskov IF
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Hareskov IF
Lyngby Boldklub 1921
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Hareskov IF
Oversidder
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hareskov IF
Fredensborg BI
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hareskov IF
FC Rudersdal
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hareskov IF
BFC Lundegården
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hareskov IF
Ålholm IF
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Hareskov IF
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
|