Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
19:00
FAML, Århus
BMI
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
20. aug
16:15
Århus TF
Pen15 Reunited (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
IFSK
Stavtrup IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Team Leo IF
IHÅ Galacticos
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Team Leo IF
Christiansbjerg IF (1)
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
IFSK
Aarhus 1900
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Århus TF
Fuglebakken KFUM (3)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Århus TF
IVF, Århus
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
FAML, Århus
Brabrand IF
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
IFSK
ASA, Aarhus (3)
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 300
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Team Leo IF
VSK Aarhus
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
IFSK
FC Jura
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 284
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Århus TF
HEI (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
FAML, Århus
Oversidder
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Team Leo IF
FC Vestkysten Århus
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Århus TF
VRI (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Århus TF
DGL 2000, Aarhus
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
FAML, Århus
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 55 år 7:7 Efterår 24 Kreds 16
|