Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
14:00
Nors B
Koldby/Hørdum IF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
FC Thy Piger
Aalborg KFUM
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
FC Thy Piger
Skibsby-Højene IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Nors /Hillerslev
Thisted FC
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Nors/Hillerslev (1)
Nordthy IF
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:15
Thisted FC
Team Viborg
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 267
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
FC Thy Piger
Brønderslev IF
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 961
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:30
Nors/Hillerslev
FC Thy Piger
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 754
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:30
Nors/Hillerslev
Thisted FC
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 675
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Nors B
Hundborg B (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Nors/Hillerslev
MorsØ FC
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Nors B
Thisted FC (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
Nors/Hillerslev (2)
FS Nordvestmors (2)
U8 Drenge C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nors/Hillerslev
Sydmors/Nordvestmors
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
FC Thy Piger
Nørresundby FB
U15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Nors B
Tilsted IK
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Nors/Hillerslev
Viborg Sdrm. IK
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 675
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
Nors/Hillerslev
VIF, Mors
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Nors/Hillerslev
Skive IK
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Nors/Hillerslev
Klitmøller IF
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 91
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Nors/Hillerslev
Nordthy IF
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 72
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
FC Thy Piger
Vejgaard B
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 921
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Nors B
Sjørring B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Nors B
Hannæs Sport
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 118
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Nors B
Nordvestmors BK
M+32 B 11:11 (Thy/Mors) - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Nors B
Oversidder
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 61
|