Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:30
Hundige BK (1)
Mosede BK
Serie 5 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:10
Hundige BK
Store Heddinge BK
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hundige BK
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Hundige BK
Oversidder
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Hundige BK
Albertslund IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Hundige BK
Ringsted Pigefodbold
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Hundige BK
Hareskov IF
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hundige BK
IF Frem Bjæverskov
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Hundige BK
BK Vest, Rødovre
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:30
Hundige BK
Oversidder
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Hundige BK (2)
Sengeløse GI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Hundige BK (1)
Brøndby Strand IK (2)
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
Hundige BK (2)
DTU Football
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
Hundige BK
Næstved I.F.
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hundige BK (2)
Kr. Værløse IF
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Hundige BK
BK 96, Solrød
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Hundige BK
Roskilde Pigefodbold
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Hundige BK (2)
Vallensbæk IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:00
Hundige BK (1)
Taastrup Idrætsforening (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:15
KB 92, Karlslunde
Siff, Solrød
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Hundige BK
Ishøj IF
8:8 M+32 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
09:30
Hundige BK
Virum-Sorgenfri BK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hundige BK
Vallensbæk IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Hundige BK
Rødby
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Hundige BK
Oversidder
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Hundige BK
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Hundige BK (1)
Taastrup FC
Serie 5 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hundige BK
BK Avarta
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hundige BK
Albertslund IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Hundige BK
Bosna IF
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Hundige BK (2)
Football Club Albertslund
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Hundige BK (1)
Greve Fodbold
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Hundige BK
B. Frem
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hundige BK (2)
Albertslund IF (1)
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Hundige BK (2)
Albertslund BS 72 (2)
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Hundige BK
Borup IF Fodbold
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Hundige BK (2)
B. 77, Rødovre
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Hundige BK (2)
BK Avarta
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
Hundige BK (1)
IF Skjold Birkerød
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
KB 92, Karlslunde
Taastrup FC
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hundige BK
Mosede BK
8:8 M+32 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
09:30
Hundige BK
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hundige BK
Rebæk IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Hundige BK
Vallensbæk IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hundige BK
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hundige BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Hundige BK (2)
Orient GI
Serie 5 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
Hundige BK
Ringsted IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Hundige BK (1)
CFK
Serie 5 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Hundige BK
Albertslund BS 72
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
Hundige BK
Grønne Stjerne
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Hundige BK (1)
Oversidder
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|