Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
10:30
Øster Starup/Vester Nebel IF
Dalby GF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
FC Kolding Nord
Kolding B
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 480
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:10
FC Kolding Nord
FB/Billund
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Fredericia fF
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
FC Kolding Nord
SGI/SSK
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 966
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Hedensted IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (1)
Ammitsbøl/Egtved
M+32 B 11:11 - efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Jelling fS
K+29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Erritsø GIF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
FC Kolding Nord
Fredericia Fodbold (2)
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 544
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Kolding B (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (2)
Taulov/Skærbæk IF
M+32 A 11:11 - efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
BPI
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Vonsild FK
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
FC Kolding Nord
Lunderskov B
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 480
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
FC Kolding Nord
Vejle Kammeraterne
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Bredballe IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Øster Starup/Vester Nebel IF (2)
Give Fremad
M+32 A 11:11 - efterår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Øster Starup/Vester Nebel IF (1)
FC SevenOaks
M+32 B 11:11 - efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Haderslev FK (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Gauerslund IF
K+29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 342
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Vonsild FK
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
Vejle Kammeraterne
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
FC Kolding Nord
Grejs-Dalen IK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
FC Kolding Nord
Lindved GF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 544
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Øster Starup/Vester Nebel IF (2)
Kolding IF
M+32 A 11:11 - efterår 2024 Pulje 10
|