Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Virum-Sorgenfri BK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:30
Lynge-Uggeløse IF
FC Rudersdal
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Lynge-Uggeløse IF (2)
Vallensbæk IF (1)
Kvindeserie Pokalen 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
Serie 4 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brede IF
Hareskov IF (1)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Lynge-Uggeløse IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Hareskov IF (2)
Lynge-Uggeløse IF (2)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Oversidder
Brede IF
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Frederiksværk Fodbold Klub
Hareskov IF (2)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Hareskov IF (1)
Lynge-Uggeløse IF (1)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Lynge-Uggeløse IF (2)
Oversidder
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Brede IF
Lynge-Uggeløse IF (1)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Hareskov IF (2)
Oversidder
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Hareskov IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Lynge-Uggeløse IF (1)
Lynge-Uggeløse IF (2)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Hareskov IF (2)
Brede IF
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF (2)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Oversidder
Hareskov IF (1)
U8 drenge 3:3 (17) - 25. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Vapnagård FK 72
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Gilleleje FK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
Lynge Skole
Lyngholmskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
Blovstrød Skole
Engholmskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
Ådalens Skole - Frederikssund
Frederikssund Private Realskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
10:00
Slangerup Skole - Kingo
Lynge Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Ådalens Skole - Frederikssund
Slangerup Skole - Kingo
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Frederikssund Private Realskole
Lynge Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Lynge Skole
Blovstrød Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
11:00
Lyngholmskolen
Engholmskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Engholmskolen
Lynge Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Lyngholmskolen
Blovstrød Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Nord Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Lynge Skole
Ådalens Skole - Frederikssund
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
12:00
Frederikssund Private Realskole
Slangerup Skole - Kingo
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Nord Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Lynge-Uggeløse IF
Hundested IK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:45
Lynge-Uggeløse IF
Allerød Fodbold Klub (2)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Hornbæk IF
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Hørsholm-Usserød IK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Virum-Sorgenfri
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
Serie 4 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Hornbæk IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Lynge-Uggeløse IF
Kvistgård IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Hillerød Fodbold
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|