Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
20:30
K.B.
Fr.holm Sydhavnen
M+60 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
K.B.
Brønshøj BK
M+75 5:5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:30
K.B.
FA 2000
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B.
Skjold
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. aug
17:45
K.B. 1
Dragør BK 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
K.B. 3
Skjold
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
K.B. 2
Rødovre
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
KB
Brøndbyernes IF
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) helår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
KB
Brøndbyernes IF
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
K.B. 1
K.B. 2
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
FC København
Lyngby
U15 Drenge Ligaen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
K.B.
HIK
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
K.B. 2
Nørrebro United
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
FC København
Lyngby
U17 Drenge Ligaen 2024/25 Liga
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 2
Vanløse
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 4
Fremad Amager 3
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
K.B. 3
B 1908 2
U13 Drenge M (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
K.B. 2
Fremad Amager 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 3
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KB 4
Føroyar 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
K.B. 4
B 1903 3
U19 Drenge 2 (06/07) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
K.B.
GVI
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|