Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. aug
12:00
Køge Nord FC (5)
Brøndby Strand IK (1)
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:45
Køge Nord FC (S4)
Kontra BK (S4 P5) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Køge Nord FC (3)
FC Lejre (3)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Køge Nord FC (2)
Ejby IF Fodbold (2)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Køge Nord FC
KFUM BK, Roskilde
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
Køge Nord FC
Tune IF
Serie 5 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
09:30
Køge Nord FC
Suså IF
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Køge Nord FC
Sorø Freja
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
Køge Nord FC
Herfølge BK
Serie 4 - Efterår Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Kirstinedalsskolen
Hastrupskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
10:00
Køge Private Realskole
Asgård Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Kirstinedalsskolen
Køge Private Realskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
11:00
Hastrupskolen
Asgård Skole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Asgård Skole
Kirstinedalsskolen
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
12:00
Hastrupskolen
Køge Private Realskole
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Syd Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:15
Køge Nord FC
Rebæk IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
Køge Nord FC
Hundige BK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
Køge Nord FC
Fårevejle BK
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Køge Nord FC
Mørkøv IF
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
|