Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
14:00
MorsØ FC
Kvik/Aalestrup IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
MorsØ FC
Skive IK
UDS
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 278
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
MorsØ FC
Højslev Station IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
MorsØ FC
Thisted FC
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 792
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:30
MorsØ FC (U16)
Oversidder
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:30
MorsØ FC
Thisted FC (1)
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
MorsØ FC
Oversidder
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:30
MorsØ FC
Struer B
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
MorsØ FC
Sjørring B (2)
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
MorsØ FC
Skive IK (E)
U11 Piger (14) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
MorsØ FC
Thisted FC (3)
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
MorsØ FC (1)
IF Nordmors
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
MorsØ FC
Højslev Station IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
MorsØ FC
Tjørring IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
MorsØ FC (2)
Roslev IK
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
MorsØ FC
FS Nordvestmors
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
MorsØ FC
Holstebro B
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
MorsØ FC
SUB 09
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
MorsØ FC
Houlkær FK
U9 Drenge A2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
MorsØ FC
HVA Sydthy
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
MorsØ FC
Team Tangen
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
MorsØ FC
Kjellerup IF
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
MorsØ FC
Farsø/Ullits IK
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
MorsØ FC
Sydmors IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
MorsØ FC
Vinderup IK
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
MorsØ FC (U16)
Højslev Station IF
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
MorsØ FC
Ørslevkloster IF
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
MorsØ FC (2)
HVA Sydthy
U8 Piger C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
MorsØ FC (1)
FS Nordvestmors (2)
U8 Piger C (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
MorsØ FC
Spøttrup Motion & Sport
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
MorsØ FC
Thisted FC
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
MorsØ FC
Viborg Q
U17 Piger Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 833
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
MorsØ FC (1)
Sydmors IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 120
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
MorsØ FC (1)
Nordthy IF
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
MorsØ FC
Spøttrup Motion & Sport (1)
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
MorsØ FC
Fursund IF
U12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
MorsØ FC
Skive IK
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
MorsØ FC
Hannæs Sport
U14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
MorsØ FC (2)
Koldby/Hørdum IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
MorsØ FC
Måbjerg IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 645
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
MorsØ FC
FS Midtthy
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 675
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
MorsØ FC
Spjald IF
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
MorsØ FC
Sjørring B
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
MorsØ FC (1)
Thisted FC
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 84
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
MorsØ FC
Hundborg B
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 792
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
MorsØ FC
FS Nordvestmors
U13 Piger C (12) 8:8 Efterår 2024 Pulje 155
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
MorsØ FC
Vridsted IF
U9 Drenge B2 (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
MorsØ FC
Thisted FC (2)
U9 Drenge C (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
03. sep
19:00
MorsØ FC (U16)
Vinderup IK
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
MorsØ FC
Nordthy IF
U8 Drenge B1 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
MorsØ FC
HVA Sydthy
U8 Drenge B2 (17) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
MorsØ FC
Sydmors IF
U12 Piger C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
MorsØ FC
FS Midtthy
U11 Drenge C (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
MorsØ FC
Ejsing B
U12 Drenge C (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
MorsØ FC
Lemvig GF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
MorsØ FC
Koldby/Hørdum IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
MorsØ FC
Sydmors/Nordvestmors
U16 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 488
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
MorsØ FC
Farsø/Ullits IK
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2024 Pulje 262
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
MorsØ FC
Snejbjerg SG&I
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
MorsØ FC
Sjørring B
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 324
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
MorsØ FC
Nordvestmors/Sydmors
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 278
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:00
MorsØ FC
Thisted FC
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 524
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
MorsØ FC (L2/833)
Idrætsefterskolen Lægården (L1/822)
U17 Piger/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
MorsØ FC (C)
Hammerum IF (L2/963)
U13 Piger/8:8 (2012) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
MorsØ FC (L6/792)
Måbjerg IF (L3/734))
U13 Drenge/8:8 (2012) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
MorsØ FC
Farsø/Ullits IK
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
MorsØ FC
Team Viborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 278
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
MorsØ FC (2)
Hundborg B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:30
MorsØ FC
Hanstholm IF
U10 Drenge C (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
MorsØ FC (U16)
Rødkærsbro IF
U15 Piger C (10) 8:8 Kortbane - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
MorsØ FC
Sydmors/Nordvestmors
U14 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 675
|