Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
09:00
IF Frem Bjæverskov (1)
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:00
Store Heddinge BK
IF Frem Bjæverskov (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:20
Køge BK
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:20
VG Fodbold
IF Frem Bjæverskov (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:40
IF Frem Bjæverskov (2)
Køge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
09:40
AIK 65 Strøby Fodbold
Store Heddinge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Haslev FC
VG Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
IF Frem Bjæverskov (1)
Store Heddinge BK
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Karrebæk IF (2)
Suså IF (2)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Store Heddinge BK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Store Heddinge BK
NAB
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Haslev FC
Karrebæk IF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Suså IF (1)
Karise IK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
Køge BK
VG Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:20
AIK 65 Strøby Fodbold
IF Frem Bjæverskov (2)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Store Heddinge BK
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Køge BK
IF Frem Bjæverskov (1)
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Suså IF (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:40
Store Heddinge BK
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Karise IK
Karrebæk IF (2)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Karrebæk IF (1)
Suså IF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
IF Frem Bjæverskov (2)
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
VG Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 2 - 17. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Karrebæk IF (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:20
Suså IF (2)
Store Heddinge BK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Store Heddinge BK
Ishøj IF
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Ishøj IF
Hundige BK
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Haslev FC
Suså IF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:40
Karrebæk IF (1)
Karise IK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Karrebæk IF (2)
Haslev FC
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Suså IF (2)
Karrebæk IF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:20
AIK 65 Strøby Fodbold
Suså IF (1)
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:20
Store Heddinge BK
Karise IK
U9 drenge 5:5 (16) 3 - 17. august Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:20
Store Heddinge BK
Hundige BK
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:20
Oversidder
Oversidder
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:45
Hundige BK
Ishøj IF
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Store Heddinge BK
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Store Heddinge BK
NLA (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
Ishøj IF
Store Heddinge BK
U8 drenge 5:5 (17) begynder - 17. august Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
Store Heddinge BK
Karrebæk IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Store Heddinge BK
Borup IF Fodbold
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Store Heddinge BK
Terslev G&IF
Serie 5 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Store Heddinge BK
Ejby IF Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Store Heddinge BK
Herlufsholm GF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Store Heddinge BK
Oversidder
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
Store Heddinge BK
B. 73, Slagelse
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Store Heddinge BK
NAB
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Store Heddinge BK
Oversidder
8:8 U17/U19 Drenge (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Store Heddinge BK
Vordingborg IF
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Store Heddinge BK
Tingsted
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Store Heddinge BK
Førslev IF
Serie 5 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Store Heddinge BK
Køge BK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Store Heddinge BK
Ejby IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Store Heddinge BK
Holmegaard GB
Serie 4 - Efterår Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:30
Store Heddinge BK
Førslev IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Store Heddinge BK
Karise IK
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Store Heddinge BK
Nykøbing FC
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Store Heddinge BK
B. 73, Slagelse
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Store Heddinge BK
Oversidder
8:8 U17/U19 Drenge (06-07-08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Store Heddinge BK
Solrød FC
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Store Heddinge BK
Køge Nord FC
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Store Heddinge BK
IF Frem Bjæverskov
Serie 5 - Efterår Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Store Heddinge BK
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Store Heddinge BK
Tuse IF
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Store Heddinge BK
Eskilstrup
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Store Heddinge BK
Herlufsholm GF
Serie 4 - Efterår Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Store Heddinge BK
Faxe BK
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:30
Store Heddinge BK
Næstved I.F.
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Store Heddinge BK
Næstved IF
Serie 3 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Store Heddinge BK
Faxe-Haslev Pigefodbold
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 3
|