Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
12:00
Ålholm IF
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Oversidder
Avedøre IF
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Ålholm IF
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Oversidder
Oversidder
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Avedøre IF
Frederiksværk Fodbold Klub
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Ålholm IF
Oversidder
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Oversidder
Frederiksværk Fodbold Klub
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Oversidder
Avedøre IF
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Ålholm IF
Oversidder
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Avedøre IF
Ålholm IF
U11 drenge 5:5 (14) begynder - 18. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:00
Ålholm IF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Ålholm IF (1)
Hillerød Fodbold (Liga 1)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Ålholm IF (1)
Lundtofte Boldklub
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Ålholm IF
Oversidder
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Ålholm IF (2)
ORI-Fodbold
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Ålholm IF (1)
Oversidder
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Ålholm IF
Brede IF
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Ålholm IF
Holte Star Club
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Ålholm IF (1)
Vinder FCR-Frem Hel
Ungdomspokalen U19 drenge (06-07) 24-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Ålholm IF (3)
IF Skjold Birkerød (1)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Ålholm IF
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Ålholm IF
Herlev IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:30
Ålholm IF
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:30
Ålholm IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Ålholm IF
Oversidder
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:00
Ålholm IF
Frederikssund IK
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Ålholm IF
Kvistgård IF
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:00
Ålholm IF
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Ålholm IF
Hundested IK
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
16:30
Ålholm IF
BSF
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Ålholm IF
Frederiksværk Fodbold Klub
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:45
Ålholm IF
AB
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ålholm IF (1)
FC Galaksi
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Ålholm IF (2)
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Ålholm IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Ålholm IF
IF Skjold Birkerød
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Ålholm IF
Oversidder
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Ålholm IF
Vallensbæk IF
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Ålholm IF (2)
Espergærde IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Ålholm IF (1)
Ramløse IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Ålholm IF
FC Rudersdal
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Ålholm IF
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
17:00
Ålholm IF
SSL
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Ålholm IF
Humlebæk BK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 1
|