Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Bispebjerg Bk.
Vestia
UHT
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Bispebjerg 2
B 1903 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Volvox
Union 4
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Bispebjerg
FA 2000 17
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Bispebjerg Bk.
CSC
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Copenfalster FF
Sporting Fønix CF
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FB 4
Skjold 5
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Vanløse 3
FA 2000 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
FB 4
Bispebjerg Bk. 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
FA 2000 2
Oversidder
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Bispebjerg Bk. 2
Vanløse 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Oversidder
Skjold 5
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Vanløse 3
FB 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Skjold 5
FA 2000 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Bispebjerg Bk. 2
Oversidder
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Bispebjerg Bk.
Dragør BK
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Union 1
Jægersborg BK 2
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Bispebjerg Bk. 1
Hekla 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Union 1
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Hekla 3
GVI 4
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Fremad Valby 3
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
GVI 4
Jægersborg BK 2
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Bispebjerg Bk. 1
Union 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Jægersborg BK 2
Hekla 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Bispebjerg Bk. 1
HIK 4
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
Fremad Valby 3
GVI 4
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Copenfalster FF
Østerbro IF 3
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Bispebjerg 3
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Bispebjerg 2
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Copenfalster FF 2
Union 8
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Bispebjerg Bk. 1
Fix 2
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Pioneren 1
Østerbro IF 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Bispebjerg Bk. 1
GVI 4
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Østerbro IF 1
Oversidder
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
GVI 4
Pioneren 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Fix 2
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Pioneren 1
Bispebjerg Bk. 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Fix 2
Østerbro IF 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
GVI 4
Oversidder
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Bispebjerg Bk. 1
Fix 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Pioneren 2
Skjold 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Bispebjerg Bk. 1
Skjold 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Pioneren 2
CIK 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Skjold 5
B 1903 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
CIK 2
Bispebjerg Bk. 1
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
B 1903 4
Skjold 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Bispebjerg Bk. 1
Pioneren 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Skjold 4
Skjold 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
CIK 2
B 1903 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Bispebjerg 2
B 1903 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Copenfalster FF
FC Udfordringen
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Volvox 2
Skjold 10
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Bispebjerg Bk.
Hellas
M+45 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Bispebjerg Bk.
Ørestad IF
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Copenfalster FF
Olympiakos København
Serie 3, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Bispebjerg Bk.
Tårnby FF
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Bispebjerg Bk. 1
B.93 7
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
Volvox
FA 2000 2
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Copenfalster FF
FC One Team
Herre Senior 3 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Copenfalster FF
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Bispebjerg
KFB 7
Herre Senior 5 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Bispebjerg 3
Oversidder
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Bispebjerg 2
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Copenfalster FF 2
FC Ryparken 3
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Bispebjerg Bk.
Rødovre
Serie 1, P1 24/25 P1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Husum Bk 2
Ørestad IF 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aakanden GF
KSV 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Husum Bk 2
Bispebjerg Bk. 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
KSV 1
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Bispebjerg Bk. 1
Aakanden GF
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Oversidder
Ørestad IF 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Aakanden GF
Husum Bk 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Ørestad IF 3
KSV 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Bispebjerg Bk. 1
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Bispebjerg Bk. 1
Skjold 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Bispebjerg 2
Fremad Valby 9
Herre Senior 5 7:7 Efterår P2
|