Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
GVI
Union
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
GVI
Vestia
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
GVI 2
Oversidder
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
GVI 3
Østerbro IF 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
GVI (20)
Brønshøj BK (2)
ANN
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
GVI 1
Sundby Bk. 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
GVI
BSF
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
GVI
Frem
Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
GVI
A27
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
GVI
Oversidder
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
GVI (15)
Greve Fodbold (8)
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
GVI 2
Oversidder
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
GVI 2
Oversidder
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
GVI
A27
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
19:00
GVI 2
B.1908 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GVI 1
Nørrebro United 1
U11 Piger 2 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GVI 1
HIK 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
GVI 2
Brønshøj/Fix 2
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
GVI 2
Vestia 2
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
GVI
Gørslev IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
GVI
AB
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
GVI
Brønshøj/Fix
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
GVI 3
B 1903 2
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hvidovre IF 1
K.B. 2
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FA 2000 1
Sundby Bk. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 1
Fremad Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Valby 1
Oversidder
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
GVI
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FA 2000
Fremad Valby
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1908 1
Hellas 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Dragør BK 1
FC Damsø 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Nørrebro United 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
AB Tårnby
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Sundby Bk. 1
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1903 1
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Fremad Valby (1)
Vestia
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hellas
Nørrebro United (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
B 1903
FB
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Brønshøj BK
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
GVI
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Frem
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Nørrebro United (1)
K.B.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FC Damsø
Union
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Nørrebro United (1)
Sundby Bk.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Union
KFUM
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
GVI
K.B.
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Oversidder
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
B 1903
Hvidovre IF
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Fremad Valby (2)
Hekla
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Fremad Valby (1)
Jægersborg BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Nørrebro United (2)
Dragør BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
GVI
Dragør BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:15
Fremad Valby
Hekla
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
B 1908 1
Fremad Valby 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
FC Damsø 1
Hvidovre IF 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Sundby Bk. 1
Nørrebro United 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
B 1908 2
Brønshøj BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Nørrebro United 1
Vestia
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
K.B. 2
Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Sundby Bk. 1
K.B. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Fremad Valby 1
FA 2000 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Oversidder
Hvidovre IF 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Dragør BK
FA 2000
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Hekla
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Jægersborg BK
Hellas
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Dragør BK
Vestia
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Hvidovre IF
Brønshøj BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Hekla
FB
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
K.B.
Frem
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Oversidder
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Sundby Bk.
FC Damsø
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
KFUM
K.B.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
FC Damsø
Nørrebro United (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
K.B.
Union
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Frem
GVI
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Oversidder
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Brønshøj BK
B 1903
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
FB
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Hellas
Fremad Valby (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Vestia
Nørrebro United (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
FA 2000
GVI
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:45
Jægersborg BK
Fremad Valby
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Fremad Valby 1
Dragør BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Hvidovre IF 1
Hellas 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Vestia
AB Tårnby
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Nørrebro United 2
B 1903 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Brønshøj BK 1
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Hvidovre IF 1
Sundby Bk. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
FA 2000 1
Oversidder
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
K.B. 1
K.B. 2
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Valby 1
Fremad Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Dragør BK
Hekla
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Jægersborg BK
Dragør BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Hvidovre IF
Hekla
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
K.B.
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Sundby Bk.
KFUM
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Dragør BK 1
B 1908 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Hellas 1
FC Damsø 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
B 1903 1
Sundby Bk. 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Sundby Bk. 2
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
AB Tårnby
Nørrebro United 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Vestia
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
GVI 2
AB Tårnby 2
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
GVI
B 1908
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
GVI 1
Dragør BK 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Union 1
Hellas 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Vestia 1
Ørestad IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
B.93 1
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
FC Damsø 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
B 1908 1
Nørrebro United 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Kastrup 1
Hellas 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Hvidovre IF 2
B 1903 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Dragør BK 1
AB Tårnby
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Union 1
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Dragør BK 1
GVI 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
KFB
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Kastrup 1
GVI 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
B 1903 1
FB 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
FC Damsø 1
FA 2000 2
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Nørrebro United 1
Fix 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Vestia 1
HIK 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
K.B. 2
Hvidovre IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
GVI 1
Hekla 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Hellas 1
FC Damsø 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Hekla 2
Union 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
FC Damsø 2
Dragør BK 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
HIK 1
B.93 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Hvidovre IF 1
Ørestad IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
FA 2000 2
B 1908 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Fix 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
GVI 1
Hvidovre IF 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
FB 1
Hellas 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
GVI 2
Union 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Oversidder
AB Tårnby
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Union 1
Dragør BK 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
AB Tårnby
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Hvidovre IF 2
Kastrup 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Hellas 1
B 1903 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
B 1908 1
FC Damsø 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Brønshøj BK 1
Nørrebro United 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
B.93 1
Vestia 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Ørestad IF 1
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Union 1
GVI 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Dragør BK 2
Hellas 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
Hekla 2
FC Damsø 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
HIK 1
Hvidovre IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
FA 2000 2
Fix 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
GVI 1
FB 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
GVI 2
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
K.B.
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Vestia
Kastrup
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Vestia
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
KFUM
GVI
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Hekla 1
FA 2000 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Dragør BK 1
Rødovre 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
Sundby Bk. 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:00
FC Damsø 1
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Sundby Bk. 1
K.B. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Brønshøj BK 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Hekla 1
Nørrebro United 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Rødovre 1
B 1908 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Vestia
Hellas
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
GVI
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
K.B.
Østerbro IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:25
Kastrup
Ørestad IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Østerbro IF
Vestia
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Ørestad IF
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Hellas
KFUM
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Oversidder
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
B 1908 1
FA 2000 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
K.B. 1
FC Damsø 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
15:50
Oversidder
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
FC Damsø 1
Sundby Bk. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
Oversidder
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
Dragør BK 1
Hekla 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
FA 2000 1
Rødovre 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
KFUM
Vestia
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
Oversidder
GVI
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
Vestia
K.B.
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:15
FB
Kastrup
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:40
Østerbro IF
Ørestad IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:40
Hellas
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:40
Nørrebro United 1
B 1908 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:40
K.B. 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:15
GVI/Jægersborg
KB
HHT
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
GVI
Oversidder
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:15
GVI
Ørestad IF
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:15
GVI
Hvidovre IF 3
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:15
GVI
AC Iben
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI
Sundby Bk.
U14 Piger Mester (11) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 3
Nørrebro United 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 2
K.B. 6
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
GVI 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
GVI 1
B.93 2
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
GVI 2
Skjold 2
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
GVI 2
Sundby 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
GVI
KSV
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
GVI 2
Fremad Amager 3
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
GVI 2
FB 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
GVI
B 1903
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
K.B. 2
FA 2000 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Sundby Bk. 1
Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
K.B. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby
GVI
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Jægersborg BK
Dragør BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1908 1
Nørrebro United 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Sundby Bk. 1
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Dragør BK 1
AB Tårnby
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1903 1
Brønshøj BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby 1
Vestia
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Nørrebro United 2
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Fremad Valby (1)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
B 1903
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Jægersborg BK
Sundby Bk.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hvidovre IF
FB
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hellas
FC Damsø
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Brønshøj BK
Hekla
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
GVI
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
K.B.
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Oversidder
Frem
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
K.B.
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Hellas
Dragør BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Hekla
KFUM
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Jægersborg BK
Vestia
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
FB
K.B.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Fremad Valby (1)
Nørrebro United (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Fremad Valby (2)
Union
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Hekla
FA 2000
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:15
Dragør BK
Fremad Valby
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
B 1908 1
FC Damsø 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
B 1908 2
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Hvidovre IF 1
FA 2000 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
K.B. 2
Sundby Bk. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
K.B. 1
Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Fremad Valby 1
Oversidder
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Fremad Valby 1
Hellas 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Sundby Bk. 2
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Dragør BK 1
Hvidovre IF 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Brønshøj BK 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Nørrebro United (2)
B 1903
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Union
Nørrebro United (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Vestia
Hvidovre IF
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
K.B.
Sundby Bk.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Dragør BK
Brønshøj BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
KFUM
FC Damsø
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
GVI
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Frem
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
GVI
Hekla
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
FA 2000
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
GVI
FA 2000
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Fremad Valby
Jægersborg BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
GVI
Frem
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Oversidder
Oversidder
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Brønshøj BK
Hellas
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
FC Damsø
Hekla
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Hvidovre IF
Jægersborg BK
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Sundby Bk.
FB
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
B 1903
Fremad Valby (1)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:45
Nørrebro United (1)
Fremad Valby (2)
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hvidovre IF 1
B 1903 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
AB Tårnby
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hellas 1
Nørrebro United 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Vestia
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
FC Damsø 1
Sundby Bk. 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Nørrebro United 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
FA 2000 1
K.B. 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Sundby Bk. 1
Fremad Valby 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Valby 1
Hvidovre IF 1
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
K.B. 2
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Hekla
Dragør BK
U8 Piger (17) 3:3 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Nørrebro United (2)
Union
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Vestia
K.B.
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Dragør BK
KFUM
U7 Piger (18) 3:3 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Oversidder
K.B.
U6 Piger (19) 3v3 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Nørrebro United 2
Fremad Valby 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Vestia
Sundby Bk. 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
B 1903 1
Dragør BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
AB Tårnby
Brønshøj BK 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Sundby Bk. 1
B 1908 1
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Nørrebro United 1
B 1908 2
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
FC Damsø 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
FA 2000 1
Dragør BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hvidovre IF 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hellas 1
Oversidder
U8 Piger (17) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
GVI
Sundby Bk.
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
GVI
K.B.
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
GVI 1
Hellas 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
HIK 1
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Nørrebro United 1
FC Damsø 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Brønshøj BK 1
FA 2000 2
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Kastrup 1
B 1903 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
GVI 2
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
GVI 1
AB Tårnby
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Oversidder
Union 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hvidovre IF 1
B.93 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hekla 2
Ørestad IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Hekla 2
Dragør BK 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
B.93 1
Union 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
GVI 1
Hellas 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Union 1
Hvidovre IF 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Kastrup 1
FB 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
KFB
Dragør BK 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Fix 1
B 1908 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
FA 2000 2
Nørrebro United 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
GVI 1
FC Damsø 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
K.B. 2
Vestia 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
FC Damsø 2
HIK 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Vestia 1
Hellas 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
FC Damsø 1
Fix 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
B 1908 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
FB 1
GVI 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Dragør BK 1
B 1903 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Hellas 1
Oversidder
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Hvidovre IF 2
AB Tårnby
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Dragør BK 2
Hvidovre IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Union 1
Ørestad IF 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Hvidovre IF 1
Hekla 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Ørestad IF 1
B.93 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Oversidder
GVI 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
AB Tårnby
Union 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
GVI 2
Kastrup 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
B 1903 1
KFB
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
FC Damsø 1
B 1908 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Nørrebro United 1
Brønshøj BK 1
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
HIK 1
GVI 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
Hellas 1
K.B. 2
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
GVI 3
Vestia 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
GVI
K.B. 2
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
FC Damsø 2
Vestia 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
Fix 1
FA 2000 2
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
FB 1
Dragør BK 1
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
Hellas 1
Hvidovre IF 2
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
Dragør BK 2
Union 1
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår Lilla
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Hekla 1
Rødovre 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
K.B. 1
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Nørrebro United 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Oversidder
FC Damsø 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Kastrup
K.B.
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
FB
Østerbro IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
GVI
Vestia
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Oversidder
Hellas
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Oversidder
KFUM
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Hellas
GVI
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Ørestad IF
Vestia
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Østerbro IF
Kastrup
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Nørrebro United 1
FA 2000 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
FC Damsø 1
Dragør BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Hekla 1
B 1908 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:25
Brønshøj BK 1
Sundby Bk. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
B 1908 1
K.B. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
Sundby Bk. 1
Rødovre 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
FA 2000 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
Dragør BK 1
Oversidder
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
K.B.
Ørestad IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
Vestia
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
Vestia
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:50
KFUM
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
Vestia
KFUM
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
GVI
Oversidder
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
K.B.
Vestia
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
Kastrup
FB
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
Oversidder
Nørrebro United 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
Oversidder
FC Damsø 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
K.B. 1
Hekla 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:15
Rødovre 1
Brønshøj BK 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:40
B 1908 1
Sundby Bk. 1
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:40
Ørestad IF
Østerbro IF
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:40
Oversidder
Hellas
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:15
GVI
CSC
M+32 1 11:11 Efterår - Dommerløs række Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
GVI 2
Nørrebro United 2
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
GVI 1
FA 2000 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
GVI
Sundby Bk.
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
GVI 2
HIK 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
GVI
Vanløse
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
GVI
FB
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
GVI
Frem
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
GVI 2
Tårnby FF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
GVI 1
AB Tårnby 1
U11 Piger 2 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
GVI 3
Jægersborg BK 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
GVI 2
Hvidovre IF
U16 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
GVI 2
Dragør BK
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:15
GVI/Jægersborg
B 1903
HHT
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
GVI
Bispebjerg Bk.
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3B
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
GVI 2
Oversidder
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
GVI 3
Vanløse 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
GVI 1
K.B. 3
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
GVI
FA 2000
U15 Drenge Liga Øst 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
GVI 1
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
GVI 2
FA 2000 3
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
GVI 3
B 1908 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI 1
K.B. 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI 2
B 1903 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Pioneren 2
Ørestad IF 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skjold 5
HIK 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI
Viktoria
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI 2
Bispebjerg Bk. 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
HIK 3
Rødovre 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
GVI
Frem
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
GVI 2
Skjold 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Rødovre 2
FA 2000 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Pioneren 2
HB 1
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
HIK 4
GVI 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
HB 1
Skjold 5
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
GVI 4
Ørestad IF 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Skjold 4
HIK 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
FA 2000 2
Bispebjerg Bk. 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
HIK 3
GVI 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Bispebjerg Bk. 2
Rødovre 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Skjold 5
Pioneren 2
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Ørestad IF 2
HIK 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
HB 1
GVI 4
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Skjold 4
FA 2000 2
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
GVI
FA 2000
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
GVI
B 1903
U17 Drenge (08) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
GVI
FA 2000
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|