Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
10:00
Stefan
Fremad Valby
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Stefan 2
Kastrup 2
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Stefan 3
Slægtens BK
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Stefan 1
Skjold 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stefan
HB
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stefan 1
B.93 4
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Stefan
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
GVI 2
K.B. 7
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Skovshoved IF 1
Stefan 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
GVI 2
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
Stefan 1
Skjold 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Oversidder
Skovshoved IF 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Skjold 3
K.B. 7
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Skovshoved IF 1
GVI 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
K.B. 7
Stefan 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Oversidder
Skjold 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Stefan
K.B. 5
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:00
Stefan
B 1908 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Stefan 2
KFUM
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Stefan
Fremad Valby
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Stefan 2
Fremad Valby 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Stefan
Fremad Amager 4
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Stefan
FB 4
Herre Senior 2 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Stefan
Frem 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Stefan 1
K.B. 7
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:00
Stefan 2
Oversidder
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Stefan 3
Kastrup
Herre Senior 4 7:7 Efterår P6
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Stefan 1
K.B. 6
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Stefan
CIK
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Stefan
KP Zebras
Serie 5, P1, 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Stefan
Husum 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
Stefan
HB
Herre Senior 2 7:7 Efterår P2
|