Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Vanløse IF 3
B 1960 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FC Damsø 1
Oversidder
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
FC Damsø (2)
HIK (5)
Træningskamp Kvinde Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
F.C. København
B 73 Slagelse
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Vanløse 3
Frem 3
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
Vanløse IF 2
B 1903 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Vanløse
A27
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
FC Damsø
B 1903
U16 Piger 1 (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Vanløse 2
FA 2000 2
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:00
Vanløse 4
Vestia 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
18:00
Vanløse 2
Frem 2
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:45
Vanløse
AB Tårnby
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
20:45
Vanløse 2
B 1960
Herre Senior 4 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
FC Damsø
Oversidder
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:45
Vanløse 2
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:45
Vanløse
Vestia
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:45
Vanløse
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:00
Vanløse
B 1903
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Vanløse
Allerød FK
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Vanløse 4
Skovshoved IF 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
FC Damsø 1
K.B. 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Vanløse 1
Skjold 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Vanløse 3
B 1908 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
Vanløse 1
Fix 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Vanløse
Sundby 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. aug
14:00
Vanløse
K.B. 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
24. aug
16:00
Vanløse 3
Husum 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FC Damsø
B.93
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
FA 2000 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Kastrup 1
K.B. 7
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
FA 2000 1
K.B. 9
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:25
K.B. 7
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
K.B. 9
Kastrup 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:50
Hvidovre IF 2
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Kastrup 1
FA 2000 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Vanløse 2
K.B. 7
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
K.B. 9
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Vanløse 4
Oversidder
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Vanløse 3
HIK 3
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Fix 3
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Nørrebro United 5
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Fix 3
K.B. 8
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:55
Vanløse 4
Jægersborg BK
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
K.B. 8
Nørrebro United 5
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:20
Jægersborg BK
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
Nørrebro United 5
Fix 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:45
FA 2000 4
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Vanløse
GVI
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Hellas-Damsø
HIK
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Vanløse 2
GVI 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Vanløse
Hellas
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:10
K.B. 8
Jægersborg BK
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
FC Damsø 2
AC Iben
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
16:00
Vanløse 4
B 1903 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:45
Vanløse
Union
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:45
Vanløse
Østerbro IF 7
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
19:00
Vanløse IF 3
Sundby 3
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
FC Damsø
K.B. 2
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Vanløse 2
FB 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
F.C. København
Fredensborg BI
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vanløse 3
K.B. 5
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Vanløse 2
B 1903 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
FC Damsø
Fremad Valby
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Vanløse 3
Sundby 2
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2A
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Vanløse 3
Kastrup
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vanløse
Skovshoved IF
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København E dommerløs Liga København
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Vanløse
Fremad Amager 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Vanløse 2
HIK 2
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vanløse
Nørrebro United
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
Vanløse IF 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
18:00
Vanløse IF 5
Copenhagen Celtic 2
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FB 5
Vanløse 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skjold 6
B.93 7
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
GVI 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Oversidder
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
GVI 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Vanløse 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
FB 5
Skjold 4
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
B.93 7
Oversidder
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Skjold 4
Skjold 6
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Vanløse 3
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hvidovre IF 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
GVI 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Oversidder
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Vanløse 3
B.93 7
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Skjold 6
FB 5
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Skjold 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hvidovre IF 1
Oversidder
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
Hellas 1
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:30
B.93 2
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
Hellas 1
HIK 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:55
K.B. 3
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
HIK 2
B.93 2
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:20
Vanløse 1
B.93 4
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
B.93 2
Hellas 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:45
B.93 4
K.B. 3
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vanløse
Oversidder
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vanløse 2
Brønshøj/Fix 2
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:10
HIK 2
Vanløse 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Vanløse 2
K.B. 3
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
16:00
Vanløse 4
HIK 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:45
Vanløse 3
K.B. 8
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:45
Vanløse
Oversidder
M+55 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FC Damsø 1
B 1908 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Vanløse
FC Roskilde
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Vanløse
Skjold
U21 Herrer København Efterår U21 Herrer
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:45
Vanløse 2
Amager FF
M+40 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vanløse 1
GVI 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vanløse 3
Stefan 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:15
FC Damsø 1
B 1908 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
F.C. København
BSF
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Vanløse 1
Skovshoved IF 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Vanløse 3
Vestia 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
FC Damsø 2
Fremad Amager
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
FC Damsø
Fremad Valby
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Vanløse
FA 2000
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
FC Damsø
Nørrebro United
U16 Piger 1 (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 4
Fix 3
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 3
FB 2
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
LoneWolves FC
Valby 4
Herre Senior 5 7:7 Efterår P7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vanløse 2
Skovshoved IF
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Vanløse 4
Østerbro IF 2
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Hellas-Damsø
Vestia
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Vanløse 4
GVI 3
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Vanløse 2
HIK 3
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
18:00
Vanløse IF 4
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:45
Vanløse
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FC Damsø
Jægersborg BK
Kvinde Senior 3 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FC Damsø 1
Brønshøj BK 1
U11 Piger 1 (14) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:45
Vanløse
Hekla
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:45
Vanløse
Sønderbro Fight
M+50 Mester 7:7 Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:45
Vanløse
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Vanløse
B.93 2
U14 Drenge (11) Liga København 1 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:30
Vanløse
Herlev IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
20:00
Vanløse IF 3
Hellas 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vanløse 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Oversidder
K.B. 4
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
Vanløse 1
K.B. 2
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:25
K.B. 4
Fix 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
K.B. 2
Oversidder
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:50
Fix 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Vanløse 2
GVI 2
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Oversidder
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
GVI 1
K.B. 4
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:40
K.B. 2
Fix 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår Brun
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Vanløse 2
Fix 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Vanløse
B 1908 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Vanløse IF 2
Skjold 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Vanløse IF 5
Skjold 8
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vestia
B.93 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Husum Bk 1
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
K.B. 5
K.B. 9
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hvidovre IF 2
FB 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
K.B. 5
Vanløse 3
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
FB 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Vestia
Vanløse 4
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 4
Husum Bk 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Nørrebro United 1
B.93 3
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 3
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Vanløse 2
K.B. 9
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hvidovre IF 2
K.B. 5
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
K.B. 9
FB 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Husum Bk 1
Vestia
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
B.93 3
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vanløse 4
Nørrebro United 1
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Vanløse 3
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
K.B. 8
Østerbro IF 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Nørrebro United 6
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
K.B. 8
Vanløse 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
FA 2000 4
FB 5
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Vanløse 4
Ørestad IF
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
Vanløse 4
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
FB 5
Østerbro IF 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Nørrebro United 6
K.B. 8
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Østerbro IF 4
FA 2000 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Vanløse
Sundby Bk.
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
Vanløse 2
Skjold
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:10
Vanløse 4
FB 5
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
Vanløse 2
Fix
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. sep
17:00
Vanløse
Vestia
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:45
Vanløse 3
CBS Sport
Herre Senior 5 7:7 Efterår P3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FC Damsø
Oversidder
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|