Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Vester Fodbold
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Brøndby Strand IK
2
Taastrup FC
0
Serie 4 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Bosna IF
Hvalsø IF
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Brøndby Strand IK
Lejerbo BK (2)
Serie 4 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Taastrup FC
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Bosna IF
BK Vest, Rødovre
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Grønne Stjerne
Vestegnen FK
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:30
Brøndby Strand IK (1)
Mørkhøj Sportsklub
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Måløv BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Brøndby Strand IK
Brede IF
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Bosna IF
Vestegnen FK
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Brøndby Strand IK
BK Avarta
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Brøndby Strand IK
Slagelse B&I
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Brøndby Strand IK (2)
Vallensbæk IF
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Vester Fodbold
Avedøre IF
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Brøndby Strand IK
Kontra BK (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Bosna IF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Taastrup FC
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Avedøre IF
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Avedøre IF (2)
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Bosna IF
Oversidder
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
Grønne Stjerne
BK Vest, Rødovre
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:30
Brøndby Strand IK (1)
Kontra BK
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. sep
18:00
Brøndby Strand IK
Oversidder
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Bosna IF
Brøndbyernes IF
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. sep
13:00
Brøndby Strand IK
Roskilde Boldklub
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Vester Fodbold
Svogerslev BK (2)
Serie 5 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:00
Bosna IF
Oversidder
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:45
Bosna IF
Strandgårdsparkens Boldklub
8:8 Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:30
Brøndby Strand IK (2)
BK Avarta
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Bosna IF
Køge BK
Serie 3 Pulje 5
|