Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
17:30
MG & BK
Strib IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:45
MG & BK
KU BK
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
MG & BK
S.f.B.
U14 drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
MG & BK
Haderslev FK
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:30
MG & BK
FC Sønderborg
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 459
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
MG & BK
Tarup/Paarup IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
MG & BK (1)
Esbjerg fB
U14 Drenge Liga 2 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
MG & BK
Dalum IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. aug
19:00
MG & BK
OB
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
MG & BK
Båring/Nr. Aaby
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
10:00
Lillebæltskolen
Ullerup Bæk Skolen - Nørre Allé
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
22. aug
11:05
Ullerup Bæk Skolen - Nørre Allé
Kroggårdsskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
22. aug
12:10
Kroggårdsskolen
Lillebæltskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
MG & BK
Bjerre Herred Fodbold
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 847
|
|||||||||||||||||||
24. aug
09:30
MG & BK
Rudkøbing BK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
MG & BK (1)
Fjordager IF
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
MG & BK (2)
Thurø BK af 1920
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Bogense G & IF
MG & BK (1)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:15
Fjordager IF
MG & BK (2)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
Thurø BK af 1920
Bogense G & IF
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:30
MG & BK (1)
MG & BK (2)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Fjordager IF
Thurø BK af 1920
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:45
Bogense G & IF
MG & BK (2)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Thurø BK af 1920
MG & BK (1)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Bogense G & IF
Fjordager IF
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
MG & BK
Brylle-Verninge
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Fjordager IF
MG & BK (1)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Thurø BK af 1920
MG & BK (2)
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:30
MG & BK (1)
Bogense G & IF
Silent weekend U6 mix (19) 3:3 - 24/8 I MGBK - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
24. aug
12:00
MG & BK
Dalum IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
MG & BK
Oversidder
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
09:30
MG & BK
Dalum IF
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 715
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
MG & BK
Bogense G & IF
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
MG & BK
SFF2015
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
MG & BK
SfB
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
MG & BK
Kerteminde BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
MG & BK
FC Odense
Kvinde 7:7 B - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:45
MG & BK
Vindinge BK
Herre 7M / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:45
MG & BK
Korup IF
Junior Old Boys / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
MG & BK
FC Østfyn
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
MG & BK
Fredericia Fodbold
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
28. aug
17:30
MG & BK
Fjordager IF
U11/12 pi. C (2013-14) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
MG & BK
SSV Højfyn
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
MG & BK
F.c.Fredericia
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 459
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
MG & BK
Næsby BK
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 954
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
MG & BK
Egebjerg Fodbold
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:30
MG & BK
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
MG & BK
BBB
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
MG & BK
OKS
U11 dr. B - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
MG & BK
Stensballe IK
U14 drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 616
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
MG & BK
OKS
Kvinde Albaniserien - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
U14 drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
MG & BK
B 1909
Herre-DS 2024-25 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
MG & BK
Fjelsted/Harndrup IF
Herre 7M / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
MG & BK
Aarup BK
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
MG & BK
Varde IF
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 954
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
MG & BK
BBB/SB
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
MG & BK
Båring GF
U11 dr. C - 8:8 - 5-7 kampe - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
MG & BK
Tåsinge f. B.
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
MG & BK
Krarup Espe Fodbold (2)
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
MG & BK
Aarslev BK
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:30
MG & BK
Dalum IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
MG & BK
Næsby BK
U11/12 pi. C (2013-14) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
09:30
MG & BK
Næsby BK
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 715
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
MG & BK
Vejle B
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 847
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
MG & BK
Ringe BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
MG & BK
Tarup/Paarup IF
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 459
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:30
MG & BK
Vinding SF
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 318
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:15
MG & BK
Højby S & G
Junior Old Boys / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
MG & BK
B1913
Kvinde 7:7 B - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
MG & BK
Oversidder
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
MG & BK
B 67
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
MG & BK
Boldklubben Marienlyst
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
MG & BK
Nr. Aaby IK
U12 dr. A (årg. 2013) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. sep
17:30
MG & BK
BBB/SB
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
MG & BK
Nr. Aaby IK
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
MG & BK
FC Fredericia
U14 drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 616
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
MG & BK
Ringe BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
MG & BK
Horsens fS
Herre-DS 2024-25 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
MG & BK
Oversidder
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
MG & BK
SUB Ullerslev
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
MG & BK
Otterup B & IK
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
MG & BK
FC Østfyn
U14 drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
MG & BK
Skamby BK
Herre 7M / Træningskamp Træningskampe
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:30
MG & BK
Fortuna Svendborg/Oure FA
Kvinde Albaniserien - Efterår 2024 Pulje 1
|