Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:45
Aarslev BK
Tved BK (2)
UHT
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Fraugde G & IF
Boldklubben Marienlyst
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aarslev BK
KUU
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Kværndrup BK
Tåsinge f. B.
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Fraugde G & IF
Aarslev BK
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Aarslev BK
Dalum IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Boldklubben Marienlyst
Kværndrup BK
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
KUU
Tåsinge f. B.
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Aarslev BK
Esbjerg fB
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
KUU
Fraugde G & IF
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Aarslev BK
Kværndrup BK
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Tåsinge f. B.
Boldklubben Marienlyst
U10 C dr. (15) 5:5 - 18/8 I Aarslev - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
19. aug
17:45
Aarslev BK
Fortuna Svendborg
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:45
Aarslev BK
OB
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. aug
17:45
Aarslev BK
Gislev IF
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. aug
17:30
Aarslev BK
Tåsinge f. B. (1)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Aarslev BK
Tåsinge f. B.
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:15
Aarslev BK
Ringe BK
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aarslev BK
Søndersø BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:30
Aarslev BK
ØB
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Aarslev BK
Vindinge BK
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Aarslev BK
SfB
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
26. aug
17:30
Aarslev BK
Vindinge BK
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:45
Aarslev BK
Højby S & G
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Aarslev BK
Bogense G & IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Aarslev BK
B 67
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:15
Aarslev BK
Ryslinge BK
Kvinde 7:7 B - Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:15
Aarslev BK
Skårup IF
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Aarslev BK
BBB/SB
U19 Drenge Liga 3 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Aarslev BK
Egebjerg Fodbold
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aarslev BK
Dalum IF
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Aarslev BK
SFF2015
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Aarslev BK
Skårup IF
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Aarslev BK
OKS
Kvinde S2 - Efterår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
15:00
Aarslev BK
Oure Fodbold Akademi
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Aarslev BK
VRI
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Aarslev BK
Thurø BK af 1920
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Aarslev BK
Holluf Pile-Tornbjerg IF
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Aarslev BK
Dalby IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:30
Aarslev BK
MG & BK
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Aarslev BK
SSV Højfyn
U16 drenge Liga 5 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Aarslev BK
OKS
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 320
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:30
Aarslev BK
SfB
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Aarslev BK
Krarup Espe Fodbold
Herre S2 - Efterår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:45
Aarslev BK
BK Stjernen af 1968
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
Aarslev BK
Oversidder
U14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:00
Aarslev BK
Dalum IF (1)
U10 dr. A (årg. 2015) 5:5 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Aarslev BK
Strib IF
U12 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - Efterår 24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Aarslev BK
Vindinge BK
U13 Drenge Liga 6 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
Aarslev BK
Aarup BK
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Aarslev BK
Næsby BK
U11 dr. M (årg. 2014) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Aarslev BK
Langeskov IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Aarslev BK
IF Lyseng
U17 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Aarslev BK
Oversidder
U13 Piger Liga 2 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
U11 dr. B - 8:8 - 9-11 kampe - efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Aarslev BK
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Aarslev BK
KFUM.s BK
U14 Piger (2011) 8:8 - efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Aarslev BK
Thurø BK af 1920
Herre S3 - Efterår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Aarslev BK
Langeskov IF
U14 drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 1
|