Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
19:00
Hellevad/Agerskov
Aabenraa BK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Aabenraa BK (1)
Hellevad IF (U6 Piger)
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Bevtoft IF
Hellevad IF
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Aabenraa BK (2)
Bevtoft IF
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:15
Oversidder
Aabenraa BK (1)
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Hellevad IF
Oversidder
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:30
Hellevad IF (U6 Piger)
Aabenraa BK (2)
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:45
Aabenraa BK (1)
Hellevad IF
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:45
Hellevad IF (U6 Piger)
Bevtoft IF
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Aabenraa BK (2)
Oversidder
U5 Drenge (2020) 3:3 - 18. aug Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:15
Hellevad IF
Hovslund GF
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Hellevad IF
Starup UIF (H)
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hellevad IF
Oversidder
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Hellevad/Agerskov
Tønder SF
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hellevad IF
Haderslev FK (1)
U9 Drenge B (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Hellevad IF
Nord-Als B
U9 Piger (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Hellevad IF
Bov IF
U8 Drenge C1 (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 108
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Hellevad IF
Aabenraa BK
Old Boys-LP Vest
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hellevad/Agerskov
Hjordkær UIF
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 506
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Hellevad IF
Hoptrup/Marstr. IF
Kvinder C3 og +29 7:7 - Efterår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hellevad IF
Tønder SF
U8 Piger (2017) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
Hellevad/Agerskov
Haderslev FK (2)
M+40 7:7 (6:6) - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Hellevad/Agerskov
Rødekro IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 94
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hellevad IF
Aabenraa BK
M+32 11:11 - Forår/Efterår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Hellevad/Agerskov
Løjt IF
Herresenior C 7:7 - Efterår 2024 Pulje 506
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Hellevad IF
Sønderborg Fremad
U9 Piger (2016) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 131
|