Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
14:00
Skalborg SK
Sørup IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Skalborg SK
Nøvling FK
Oldboys +32 / 7:7 Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:30
Nibe BK/Skalborg SK (2)
FC Vesterbro, Aalborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
FEJ Aalborg IF
Skørping IF Frem
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Skalborg SK
Løgstør IF
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Skalborg SK
Rebild Syd
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Aars IK
Skalborg SK
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Mariager IK
ASV
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
ASV
Aars IK
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Skalborg SK
Mariager IK
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
25. aug
14:00
Skalborg SK
Dall/Ferslev IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Skalborg SK
Svenstrup-Godthåb IF
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Aabybro IF
Skalborg SK
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
27. aug
17:30
Vejgaard B (2)
Aalborg KFUM
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:10
Skalborg SK
Vejgaard B (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:10
Aalborg KFUM
Aabybro IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Skalborg SK
Aalborg Chang
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:30
Skalborg SK
LKB/Gistrup
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
FEJ Aalborg IF
RKG
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Nibe BK/Skalborg SK (2)
B52/Aalborg
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
NB/SSK/RIF
Gug B
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
LKB/Gistrup
Skalborg SK
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Aalborg Freja
Hjallerup IF
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Skalborg SK
Aabybro IF
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Aabybro IF
Nibe B
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Hjallerup IF
LKB/Gistrup
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Skalborg SK
Aalborg Freja
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 191
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
Nibe B
Skalborg SK
U9 Drenge A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
FEJ Aalborg IF
Arden IF
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skalborg SK
Løgstør IF
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Gug Skole
Stolpedalsskolen
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Sofiendalskolen - Aalborg
Klostermarksskolen - Aalborg
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Stolpedalsskolen
Sofiendalskolen - Aalborg
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Klostermarksskolen - Aalborg
Gug Skole
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Gug Skole
Sofiendalskolen - Aalborg
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Stolpedalsskolen
Klostermarksskolen - Aalborg
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 - Nordjylland Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Skalborg SK
KB81 Aalborg
U13 Piger Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Skalborg SK
Aalborg Chang
Oldboys +32 / 7:7 Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
FEJ Aalborg IF
FK Fjordsiden
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Skalborg SK
Støvring IF
U13 Drenge C (12) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Skalborg SK
Nibe BK
U11 Drenge C/Beg. (14) 8:8 Hverdag - Efterår 2024 Pulje 96
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Skalborg SK
Arden IF
U15 Drenge C (10-11) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Skalborg SK
Øster Sundby B32
Oldboys +32 / 7:7 Efterår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Skalborg SK
Aalborg KFUM
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:00
Skalborg SK
Aars IK
U12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 68
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Skalborg SK
Gug B
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skalborg SK
Aalborg KFUM
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Aalborg KFUM
Gug B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
Gug B
Skalborg SK
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 153
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
FEJ Aalborg IF
FK Fjordsiden
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
FEJ Aalborg IF
Bindslev/tversted IF
Herrer C (16+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 7
|