Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
12:00
B 1908
0
Ringsted IF
1
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
B 1908
KFB
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:30
Fremad Amager 3
KFUM 4
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
B 1908 3
Ørestad IF
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
AC Amager Academy
IF Lyseng
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
AC Amager Academy
IF Lyseng
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
AC Amager Academy
Roskilde Boldklub
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
B 1908
B.93
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:30
B 1908
FB
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B 1908
Glostrup
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:15
B 1908 3
Sundby 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
B 1908 2
Hekla
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:30
B 1908
Dragør BK
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:30
Fremad Amager 3
Skjold 14
Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
AC Amager Academy
AB
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:30
AC Amager Academy
AB
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
B 1908 2
Brønshøj/Fix
U17 Drenge (08) Liga København 2 Efterår Liga København 2
|
|||||||||||||||||||
27. sep
19:15
Fremad Amager 2
Frederiksholm Sydhavnen 2
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
B 1908 2
B.93 3
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
AC Amager Academy
Roskilde
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:30
AC Amager Academy
Roskilde
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|