Deadline børnefodbold

 

Forår 2022

Aftenstævne
Onsdag d. 27. april 2022
Guldborg U0-U10-U11 begynder
Max 6 hold
Søndag d. 24.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Onsdag d. 27. april 2022
Toreby U8-U9 piger
Max 6 hold
Søndag d. 24.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Onsdag d. 27. april 2022
B1938 U9 B-C
Max 6 hold
Søndag d. 24.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Onsdag d. 27. april 2022
Maribo U10 B-C
Max 6 hold
Søndag d. 24.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Tematræning med DBU instruktør
Lørdag d. 30. april 2022
TGB U9 drenge
Max 6 hold
Onsdag d. 27.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Indbydelse
Tematræning med DBU instruktør
Lørdag d. 1. maj 2022
NFC U10
Max 6 hold
Onsdag d. 27.04.2022
Tilmelding KlubOffice
Indbydelse
Legedag
Søndag d. 1. maj 2022

Maribo U4-U5 Mandag d. 25.04.2022
Indbydelse
Pigedag U9-U12
Mandag d. 2. maj 2022
Maribo U9-U12 Mandag d. 25.04.2022
Læs mere ...
Tematræning med DBU instruktør
Søndag d. 15. maj 2022
B1938 U8 
Max 6 hold
Onsdag d. 11.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Indbydelse
5:5 stævne
Lørdag d. 21. maj 2022
B. Frem U8-U9-U10-U11-U12 piger og drenge Lørdag d. 07.05.2022
Tilmelding KlubOffice
3:3 stævne
Lørdag d. 21. maj 2022
Errindlev U5-U6-U7 mix + U8 piger Lørdag d. 07.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Tirsdag d. 24. maj 2022
Guldborg U9 drenge
Max 6 hold
Tirsdag d. 17.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Tirsdag d. 24. maj 2022
B1938 U8 drenge
Max 6 hold
Tirsdag d. 17.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Tirsdag d. 24. maj 2022
Maribo U10-U11 piger
Max 6 hold
Tirsdag d. 17.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Tirsdag d. 24. maj 2022
TGB U8-U9 piger
Max 6 hold
Tirsdag d. 17.05.2022
Tilmelding KlubOffice
Legedag
Søndag d. 29. maj 2022
Toreby U5-U6 Mandag d. 23.05.2022
Indbydelse
5:5 stævne
Søndag d. 29. maj 2022
NFC U8-U9-U10-U11-U12 piger og drenge Søndag d. 15.05.2022
Tilmelding KlubOffice
3:3 stævne
Lørdag d. 11. juni 2022
FC Nakskov U5-U6-U7 mix + U8 piger Lørdag d. 28.05.2022
Tilmelding KlubOffice
5:5 stævne
Lørdag d. 11. juni 2022
FC Nakskov U8-U9-U10-U11-U12 piger og drenge Lørdag d. 28.05.2022
Tilmelding KlubOffice
3:3 Fætter BR stævne
Lørdag d. 18. juni 2022
NFC U5-U6-U7 mix + U8 piger Lørdag d. 04.06.2022
Tilmelding KlubOffice
5:5 stævne
Søndag d. 19. juni 2022
Nr. Alslev U8-U9-U10-U11-U12 piger og drenge Søndag d. 05.06.2022
Tilmelding KlubOffice
3:3 stævne
Lørdag d. 25. juni 2022
B1938 U5-U6-U7 mix + U8 piger Lørdag d. 11.06.2022
Tilmelding KlubOffice
Stævne og dato Spillested Årgang Sidste tilmelding