Deadline børnefodbold

 

Forår 2024

Anderledes og sjove kampformer
Søndag d. 17. marts 2024
NFC

4:4 Horst Wein på 5-mandsmål:
U9-U10 drenge og piger
U11-U12 drenge og piger

Hvis tilfældet er at man træner to årgange sammen, stiller man op i yngste årgang

05.03.2024
Tilmelding KlubOffice
5:5 Stævne
Lørdag d. 20. april 2024
Væggerløse U8-U9-U10-U11/U12
drenge og piger
09.04.2024
Tilmelding KlubOffice
3.3 stævne
Søndag d. 28. april 2024
Eskilstrup U5-U6-U7 m/k 
U8 piger
16.04.2024
Tilmelding KlubOffice
Pige dag
Fredag d. 3. maj 2024
B1938 Fredagstræning U8-U12 piger Indbydelse kommer senere
3:3 Stævne
Lørdag d. 4. maj
2024
TGB U5-U6-U7 m/k 
U8 piger
23.04.2024
Tilmelding KlubOffice
5:5 Stævne
Lørdag d. 5. maj
2024
Horslunde U8-U9-U10-U11/U12
drenge og piger
23.04.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Onsdag d. 15. maj 2024
NAB U11-U12 drenge
Max 6 hold
08.05.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Onsdag d. 15. maj 2024
B1938 U10-U11-U12 piger
Max 6 hold
08.05.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Torsdag d. 16. maj 2024
B1938 U8 drenge
Max 6 hold
09.05.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Torsdag d. 16. maj 2024
Errindlev U9 drenge
Max 6 hold
09.05.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Torsdag d. 16. maj 2024
TGB U10 drenge
Max 6 hold
09.05.2024
Tilmelding KlubOffice
3:3 stævne
Lørdag d. 18. maj 2024
Errindlev U5-U6-U7 mix + U8 piger 07.05.2024
Tilmelding KlubOffice
3:3 / 5:5 Storstævne
Lørdag d. 1. juni
2024
NAB

3:3: U5-U6-U7 mix + U8 piger
5:5: U8-U9-U10-U11-U12
drenge og piger

Til dette stævne oprettes A & B 
rækker i 5.5 drenge

21.05.2024
Tilmelding KlubOffice
3:3 Legedag
Søndag d. 9. juni 2024
TGB U4-U5 Indbydelse kommer separat
Aftenstævne
Torsdag d. 13. juni 2024
Guldborg U8 drenge
Max 6 hold
06.06.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Torsdag d. 13. juni 2024
NAB U9 drenge
Max 6 hold
06.06.2024
Tilmelding KlubOffice
Aftenstævne
Torsdag d. 13. juni 2024
Errindlev U10 drenge
Max 6 hold
06.06.2024
Tilmelding KlubOffice
Pige dag
Fredag d. 14. juni 2024
Guldborg Fredagstræning U8-U12 piger Indbydelse kommer senere
3:3 Fætter BR stævne
Lørdag d. 15. juni 2024
NFC U5-U6-U7 mix + U8 piger 04.06.2024
Tilmelding KlubOffice
3:3 / 5:5 Storstævne
Søndag d. 23.  juni 2024
FC Nakskov

3:3: U5-U6-U7 mix + U8 piger
5:5: U8-U9-U10-U11-U12
drenge og piger

Til dette stævne oprettes A & B 
rækker i 5.5 drenge

11.06.2024
Tilmelding KlubOffice
Stævne og dato Spillested Årgang Sidste tilmelding
Simone 500X319
Koordinator SIMONE HERSLEB MATHIASEN
3:3 og 5:5 børnestævner 54 82 67 68