Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. feb 2021
11:00
Benløse IF
Benløse IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
13:30
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2021
14:00
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
Såby Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2021
18:30
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
10:00
AB
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
11:00
Benløse IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
12:00
B. 73, Slagelse (1)
Tårnborg IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:00
Slangerup & Omegn IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:30
B. 1973, Herlev
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
13:30
B. 1973, Herlev (1)
Lyngby BK
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
14:20
Ørslev GIF (V)
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
Holbæk B&I
Svebølle BI 2016 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
15:00
Holbæk B&I (1)
Svebølle BI 2016 (1)
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:00
Værløse BK
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
19:00
Suså IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
10:00
BK Avarta
AB
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
10:45
B. 1973, Herlev
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
11:00
Måløv BK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
11:00
Espergærde IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
13:00
Ballerup Boldklub
Rønne IK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
11:00
Benløse IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
12:00
B. 73, Slagelse
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2021
14:30
Ballerup Boldklub
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
AB
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
14:00
Køge BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:00
Raklev GI
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:00
FC Rudersdal
Måløv BK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:00
Havdrup GI
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:00
AB
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:30
B. 1973, Herlev
Gørslev IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Kastrup Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
11:30
Hvalsø IF
Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
BK Avarta
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Virum-Sorgenfri BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:30
Benløse IF
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Raklev GI
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Ballerup Boldklub
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:30
Holbæk United
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2021
19:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
12:00
Farum BK
Boldklubben Frem
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
12:00
Såby Fodbold
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
12:45
Ballerup Boldklub
Holbæk United
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
13:00
Raklev GI
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2021
14:00
Bagsværd BK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
27. jul 2021
19:15
Bagsværd BK (1)
Fløng-Hedehusene
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
10:30
Herlufsholm GF (1)
Suså IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:00
Gørslev IF
Fårevejle BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
11:30
Herlev IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
12:00
Såby Fodbold
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
13:00
Værløse BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
13:30
Ørslev GIF (V)
AIK 65 Strøby Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
14:00
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
14:00
Bagsværd BK
Boldklubben Fix
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
15:00
Høng GF (1)
Svebølle BI 2016 (1)
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2021
15:00
AB
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2021
13:00
B. 73, Slagelse
Hareskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
17:00
Værløse BK
AB
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
B. 1973, Herlev
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2021
19:00
B. 73, Slagelse
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:00
Ballerup Boldklub
Vanløse Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:30
Hundested IK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Bagsværd BK
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Orient GI
Friheden
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
19:00
Ørslev GIF (V)
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
10:30
B. 1973, Herlev
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
11:00
Herlev IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Boldklubben Rødovre
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
12:00
Ledøje-Smørum Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
Espergærde IF
AB
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
13:00
B. 73, Slagelse
Dianalund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
15:00
Værløse BK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Hundested IK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
18:30
Tuse IF
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Ølstykke FC
Karlslunde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
17:00
Ølstykke FC
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
11:00
Bagsværd BK
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:00
Karlslunde IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2021
19:00
Farum BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
13:00
Farum BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
13:50
Værløse BK
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:30
Holbæk B&I
Raklev GI (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK (1)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Karlslunde IF
BK Vest, Rødovre
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:45
Ballerup BK
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:00
Gørslev IF (1)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
13:50
Værløse BK
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:00
Bagsværd BK
Husum Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
14:30
Jyllinge FC (1)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb 2022
18:00
Taastrup FC
Værløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:15
Herlev IF
Fr.holm Sydhavnen
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:30
Stenløse BK
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:45
BK Avarta
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Hillerød Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:00
Herlufsholm GF
NFB
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
12:20
Svogerslev BK
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:00
B. 73, Slagelse
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:00
Bagsværd BK
Bispebjerg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
14:45
Avedøre IF (1)
Såby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:00
AB
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. feb 2022
20:30
Ørslev GIF (V)
Maribo BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:00
LSF (1)
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
BK Vest, Rødovre (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:15
Såby Fodbold (1)
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
B. 73, Slagelse
KFUMs Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:30
Raklev GI
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
14:00
Bagsværd BK
Boldklubben Viktoria
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
15:15
Hundested IK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2022
19:00
Køge BK
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:05
Herlev IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:30
Stenløse BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
11:45
BK Avarta
AB
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Herlufsholm GF
MB
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:15
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:45
Ballerup BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
14:00
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
15:30
Albertslund BS 72
FC Sunshine
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2022
19:00
Køge BK
FC Nakskov
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
18:30
Græsted IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
18:45
Gladsaxe-Hero BK
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
11:20
Taastrup FC
Espergærde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Hvalsø IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Raklev GI
FK Odsherred
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Stenløse BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Svogerslev BK
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:15
Helsinge Fodbold
Hundested IK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:45
Ballerup BK
Taarbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:45
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
B. 73, Slagelse
Suså IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:50
Værløse BK
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:00
LSF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:30
Lyngby Boldklub 1921
Boldklubben Rødovre
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
14:30
Ørslev GIF (V)
Døllefjelde Musse IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
15:00
Svebølle BI 2016
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2022
19:30
B. 73, Slagelse
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
11:05
Herlev IF
Ballerup BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
11:30
Stenløse BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:00
Fårevejle BK
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:15
Helsinge Fodbold
BK Avarta
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Fredensborg BI
Boldklubben 1960
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Dianalund IF (1)
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:30
Ølstykke FC
Svogerslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:45
Frem Hellebæk
KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Virum-Sorgenfri BK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Raklev GI
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2022
19:00
Holbæk B&I
Ringsted IF (1)
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2022
19:00
Vejby IF
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2022
19:40
Herlev IF
Glostrup (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
09:45
Ølstykke FC
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
10:00
BK Avarta
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Gladsaxe-Hero BK
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:00
Lundtofte Boldklub
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:15
Herlev IF (1)
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
Herlufsholm GF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:15
Svogerslev BK
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:45
Ballerup BK
BK Rødovre (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:50
Værløse BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
TFC Odsherred (1)
Fårevejle BK (1)
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
LSF
Albertslund IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
Svebølle BI 2016
Gørslev IF
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:15
Ørslev GIF (V)
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
11:00
B. 1973, Herlev
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:30
Hørsholm-Usserød IK
CSC
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2022
19:05
Hareskov IF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
B. 1973, Herlev
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Undløse BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
23. jul 2022
13:00
Hareskov IF (1)
Albertslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2022
19:00
Møns FK
Ørslev GIF (V)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2022
18:30
Albertslund IF
CSC
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2022
18:30
Høng GF
Svebølle BI 2016
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2022
19:00
Herlufsholm GF
Haslev FC (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
12:00
Albertslund IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
12:27
Vallensbæk IF
Vallensbæk IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
13:00
Svebølle BI 2016
Dianalund IF
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
13:00
Fredensborg BI (1)
Frem Hellebæk
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
13:00
Værløse BK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
15:00
AB
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2022
17:00
Værløse BK
AB
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2022
19:00
Stenløse BK
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2022
19:00
Undløse BK (1)
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF (1)
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
Svebølle BI 2016
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2022
18:30
Lundtofte Boldklub
Frem Hellebæk
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2022
18:00
FC Kalundborg
Raklev GI (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
10:45
KFUM BK, Roskilde
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
11:30
LSF
TFC Odsherred
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Albertslund IF
Fix
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Politiets Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Ballerup BK
AB
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Ølstykke FC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:00
Albertslund IF
B93
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
14:00
Havdrup GI
Ørslev GIF (V)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
15:00
Værløse BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
15:00
Hundested IK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:30
Svebølle BI 2016
FC Kalundborg (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:30
Holbæk B&I
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
Bagsværd BK
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:30
LSF
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:30
Haslev FC (1)
Havdrup GI
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:45
Ørslev GIF (V)
DMI
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
19:00
B. 77, Rødovre (1)
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:30
Havdrup GI
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Haslev FC (1)
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
13:30
Ølstykke FC
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
10:00
Vordingborg IF
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:00
LSF
LSF
|
|||||||||||||||||||
27. jan 2023
20:00
Køge BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:00
Glostrup
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:00
B. 73, Slagelse
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:00
LSF
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:30
Svogerslev BK
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:30
Ejby IF Fodbold
Haslev FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Ejby IF Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:00
Tune IF
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
16:30
Herlufsholm GF
Slagelse B&I (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2023
19:45
Havdrup Fodbold
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
11:30
Svogerslev BK
KFUM
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:00
AB
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
12:30
Albertslund IF
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
13:15
Stenløse BK
Nerashté, Ballerup
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:00
LSF
Brønshøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
14:15
B. 73, Slagelse
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:00
Herlufsholm GF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
16:15
Hareskov IF
Ballerup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
11:00
Glostrup
Taarbæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:30
Vallensbæk IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
12:30
KFUM BK, Roskilde
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:00
Ejby IF Fodbold
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:30
Jyllinge FC
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:50
Værløse BK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:00
Svogerslev BK
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:00
Raklev GI
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:00
LSF
Ballerup BK
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2023
12:00
Holmegaard GB
Ørslev GIF (V)
|
|||||||||||||||||||
14. feb 2023
19:00
Frem Hellebæk
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
16. feb 2023
19:00
Havdrup Fodbold (1)
Haslev FC
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:00
Herlufsholm GF
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:00
Albertslund IF
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:20
Haslev FC
BK Friheden (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
12:30
Vallensbæk IF
Undløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:00
Svebølle BI 2016
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:00
Køge Nord FC (1)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Nerashté, Ballerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
KFUM BK, Roskilde
Stenløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
Bagsværd BK
Hareskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
Jyllinge FC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb 2023
18:00
Herlev IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
11:00
Brøndbyernes IF
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
B. 73, Slagelse
FC Kalundborg
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
LSF
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Herlufsholm GF
NFB
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:20
Haslev FC
Benløse IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:30
Ringsted IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:30
Albertslund IF
Rosenhøj BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:45
Ballerup BK
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
13:15
Stenløse BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
13:50
Værløse BK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
15:00
Fredensborg BI
Taarbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
16:00
Høng GF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
Svogerslev BK
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2023
20:00
Køge BK
Bispebjerg Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2023
19:30
Ballerup BK
Nerashté, Ballerup (1)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK
PI (Politiet)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:30
Vallensbæk IF
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:45
Ballerup BK
B93
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:15
Stenløse BK
B 1960
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:30
Jyllinge FC
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:30
Brøndby Strand IK (1)
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:45
Albertslund IF
Torslunde-Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
13:45
Albertslund IF
Albertslund BS 72
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
Dianalund IF
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
LSF
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
KFUM BK, Roskilde
FB
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
15:00
Svebølle BI 2016
Vestia
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
16:00
Fredensborg BI
AB
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
16:15
Måløv BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
16:30
Herlufsholm GF
B. Frem
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2023
19:00
Havdrup Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar 2023
19:00
B. 73, Slagelse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
18:45
Brøndbyernes IF (1)
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:15
Hundested IK
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
TFC Odsherred (1)
Jyllinge FC (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
AB
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:30
Vallensbæk IF
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:45
Ballerup BK
CSC
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:30
Sorø Freja (1)
Skjern GF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
LSF
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Fårevejle BK
FC Kalundborg
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Dianalund IF
Høng GF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
15:00
Raklev GI
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
15:30
Ølstykke FC
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:15
BK Friheden
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
18:45
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Jyllinge FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. jul 2023
19:00
B. 73, Slagelse (2)
Sorø Freja
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2023
11:00
Frederikssund IK (4)
Frederikssund IK (5)
|
|||||||||||||||||||
22. jul 2023
11:00
Albertslund IF (2)
KFUM BK, Roskilde, Serie 1
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2023
19:45
Køge BK (5)
INVICTUS XI
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2023
19:45
Køge BK (2)
Køge Nord FC (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. jul 2023
11:00
Ringsted IF
Benløse IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jul 2023
18:30
Albertslund IF (4)
Frederiksværk Fodbold Klub (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jul 2023
18:45
Brøndbyernes IF
Gørslev IF
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
11:00
Benløse IF (2)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
11:00
B. 73, Slagelse
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
11:00
Albertslund IF (3)
BK Vest, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
11:45
Herlev IF (2)
Svogerslev BK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
12:00
Bagsværd BK (2)
Gladsaxe-Hero BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
13:00
Værløse BK (2)
Ballerup BK (3)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
13:00
Frederikssund IK (1)
Frederiksværk Fodbold Klub (5)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
14:00
Holbæk B&I (3)
Fårevejle BK (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
14:15
Køge BK (3)
Espergærde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
29. jul 2023
15:00
LSF (3)
Stenløse BK (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
17:00
Værløse BK (3)
LSF (4)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016 (4)
Svogerslev BK (2)
|
|||||||||||||||||||
01. aug 2023
19:00
Stenløse BK (3)
Ballerup BK (4)
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2023
19:00
Fårevejle BK (4)
Jyderup BK (3)
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:30
Skælskør B&I
FC Kalundborg
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
18:45
Brøndbyernes IF (3)
Køge Nord FC (4)
|
|||||||||||||||||||
04. aug 2023
19:00
Ølstykke FC (3)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
11:45
Herlev IF (3)
BK Vest, Rødovre (3)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
Gladsaxe-Hero BK (4)
B 1903
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Jyllinge FC (3)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:00
Ballerup BK (5)
LSF (5)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:00
KFUM BK, Roskilde (4)
Holbæk B&I (4)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:00
Frederikssund IK
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
14:00
Svebølle BI 2016 (2)
Raklev GI (2)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
15:00
Værløse BK (4)
Stenløse BK (4)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:00
Høng GF (2)
Raklev GI (3)
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
19:30
B. 1973, Herlev (2)
BK Friheden (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
17:30
Måløv BK (2)
BSF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:00
Svebølle BI 2016 (3)
Jyderup BK (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:30
Ballerup BK (2)
Taarbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:00
B. 73, Slagelse (3)
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
19:15
Ølstykke FC (2)
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen
LUIF
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
18:45
Brøndbyernes IF (4)
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
19:00
Fårevejle BK (3)
TFC Odsherred (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Benløse IF (3)
Dianalund IF (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Benløse IF (5)
Vanløse (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde (5)
Sønderbro Fight
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:00
Undløse BK (3)
Gladsaxe-Hero BK (3)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
11:45
Herlev IF (4)
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
Holbæk B&I (2)
Frederiksværk Fodbold Klub (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Østerbro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Frederikssund IK (3)
Snekkersten IF (2)
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
13:00
Måløv BK (3)
A 3.-4. plads
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
15:00
Måløv BK (4)
A Finale
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
18:30
Benløse IF (4)
Såby Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde)
FA 2000 6
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Værløse BK (5)
Frederiksværk Fodbold Klub (6)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
19:00
Havdrup Fodbold (2)
Stenløse BK (5)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
IF Skjold Birkerød (2)
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
18:30
Ringsted IF (2)
Svenstrup UF
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:00
Brøndby Strand IK (2)
Brøndbyernes IF (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
19:05
FIF, Hillerød
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
18:15
Ramløse IF
Hørsholm-Usserød IK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde (7)
Brønshøj BK (3)
|
|||||||||||||||||||
20. jan
12:45
Ballerup BK (6)
Brønshøj BK (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
KFUM BK, Roskilde (9)
BK Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
26. jan
18:30
Gørslev IF (5)
Brøndbyernes IF (6)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:50
Værløse BK (6)
Haslev FC (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
Ølstykke FC (6)
Hørsholm-Usserød IK (4)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:45
Ballerup BK (7)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (7)
Virum-Sorgenfri BK (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
KFUM BK, Roskilde (10)
Ballerup BK (14)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Stenløse BK (12)
Køge Nord FC (6)
|
|||||||||||||||||||
02. feb
18:45
Brøndbyernes IF (7)
Østerbro IF (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:00
Benløse IF (8)
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
03. feb
13:30
Rudersdal
Gladsaxe-Hero BK (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (8)
Liria FK (1)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Jyllinge FC (8)
Stenløse BK (8)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
Gørslev IF (4)
Liria FK (2)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:15
BK Friheden (5)
Skjold (2)
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:45
Brøndbyernes IF (8)
væggerløse
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:00
B. 73, Slagelse (4)
KFUM BK, Roskilde (8)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
12:45
Ballerup BK (8)
Svebølle BI 2016 (5)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
13:00
Brøndby Strand IK (3)
Skjold (1)
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Stenløse BK (11)
GVI
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. feb
15:00
Havdrup Fodbold (3)
Høng GF (3)
|
|||||||||||||||||||
12. feb
20:00
Køge BK serie 1 (1)
Ringsted IF (4)
|
|||||||||||||||||||
14. feb
18:30
Brøndby Strand IK (5)
Liria FK (4)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:00
Herlufsholm GF (2)
Benløse IF (9)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
12:45
Ballerup BK (10)
Nørrebro FF (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (9)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
KFUM BK, Roskilde (11)
Liria FK (3)
|
|||||||||||||||||||
17. feb
14:00
Fårevejle BK (7)
Dianalund IF (6)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Albertslund IF (5)
Albertslund BS 72 (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Herlufsholm GF (3)
Høng GF (4)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
Havdrup Fodbold (5)
Gørslev IF (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:30
Ringsted IF (3)
Køge Nord FC (5)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Hareskov IF (4)
Ballerup BK (13)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Benløse IF (7)
Vanløse (3)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Brøndby Strand IK (4)
Stenløse BK (10)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Frederikssund IK (6)
LSF (9)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Raklev GI (4)
Dianalund IF (7)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (10)
B 1903
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:00
FC4733
Fuglebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
01. mar
19:00
Dianalund IF (3)
FC Kalundborg (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:30
KFUM BK, Roskilde (12)
Virum-Sorgenfri BK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Herlufsholm GF (4)
Raklev GI (5)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
TFC Odsherred (3)
Fårevejle BK (9)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Stenløse BK (9)
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Jyllinge FC (5)
LSF (8)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Frederiksværk Fodbold Klub (12)
VG Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar
19:30
Dianalund IF (4)
Svebølle BI 2016 (6)
|
|||||||||||||||||||
07. mar
19:00
Karise IK
Skensved IF
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Fårevejle BK (8)
Ølstykke FC (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (3)
Ballerup BK (11)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Benløse IF (6)
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Hareskov IF (5)
Jyllinge FC (10)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Frederikssund IK (7)
Hørsholm-Usserød IK (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (11)
Vanløse (4)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
B. 73, Slagelse (5)
A27
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Jyllinge FC (6)
Måløv BK (5)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
LSF (7)
BK Friheden (4)
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:00
Brøndby Strand IK (1)
Køge Union
|
|||||||||||||||||||
28. mar
21:00
Brøndby Strand IK (1)
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
03. apr
18:00
Eggeslevmagle FK
Boeslunde BK
|
|||||||||||||||||||
20. jul
12:00
Havdrup Fodbold (7)
Sorø Freja (2)
|
|||||||||||||||||||
20. jul
12:00
Vejby IF (1)
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
26. jul
19:00
Køge BK Serie 1 (2)
B. 77, Rødovre (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
Vejby IF (2)
Hareskov IF (6)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
13:00
Fårevejle BK (11)
Albertslund BS 72 (5)
|
|||||||||||||||||||
27. jul
14:00
Jyderup BK (4)
Slagelse B&I (2)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
18:30
BK Avarta (3)
BK Avarta (4)
|
|||||||||||||||||||
02. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (1)
Nerashté, Ballerup (2)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:30
Herstedøster IC (1)
Albertslund IF (7)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Gladsaxe-Hero BK (6)
KFUM Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Havdrup Fodbold (6)
Undløse BK (4)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Holbæk B&I (5)
Roskilde United
|
|||||||||||||||||||
03. aug
13:00
Hundested IK (3)
Frederiksværk Fodbold Klub (14)
|
|||||||||||||||||||
03. aug
14:00
Fårevejle BK (12)
Dianalund IF (8)
|
|||||||||||||||||||
06. aug
19:00
Hvalsø IF
Fårevejle BK (10)
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:30
Liria FK (5)
Bispebjerg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
BK Avarta (5)
BK Avarta (6)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
18:30
Albertslund IF (6)
Brøndbyernes IF (11)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Vallensbæk IF (4)
Snekkersten IF (3)
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Køge BK Senior 1 (2)
Skjold (3)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Liria FK
Hundested IK
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Vejby IF (3)
AB (2)
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (13)
Hillerød Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:30
Fårevejle BK (13)
Svinninge IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Herstedøster IC
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
13. aug
19:00
Jyllinge FC
Vallensbæk IF
|