Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar 2021
11:45
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:00
Svogerslev BK
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:00
Svogerslev BK
Roskilde Pigefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
14:00
Køge BK
Sundby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:30
Humlebæk BK
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:30
IF Bytoften
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
10:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
11:15
Greve Fodbold
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
18:25
Humlebæk BK
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
18:30
Borup IF Fodbold
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2021
18:30
FC Rudersdal
Boldklubben Heimdal
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
10:00
Frederikssund IK
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
Espergærde IF
Rudersdal Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:15
Borup IF Fodbold
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
IF Skjold Birkerød
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Svogerslev BK
Køge Pige FC
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Herlufsholm GF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2021
19:00
Svogerslev BK
Køge FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2021
12:00
Borup IF Fodbold
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2021
19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2021
18:30
Greve Fodbold
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
13:00
Greve Fodbold
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
11:00
BK Avarta
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
19:30
Gørslev IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
14:05
Greve Fodbold
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
12:00
Espergærde IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
12:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
11:00
Fredensborg BI
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2022
12:00
Espergærde IF
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:30
Svogerslev BK
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
Hareskov IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:15
Herlufsholm GF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
12:00
Greve Fodbold
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
13:00
Gørslev IF
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
13:00
Lyngby Boldklub 1921
KFUMs Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. feb 2022
19:00
Svogerslev BK (1)
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
19:30
Greve Fodbold
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
Espergærde IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2022
18:30
Gørslev IF
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:30
Fodboldklubben Sorø Freja
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
Espergærde IF
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
15:00
Gørslev IF
Vigerslev
ANN
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
13:00
Hareskov IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:15
Vallensbæk IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
Raklev GI
Fårevejle BK
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
18:30
Gørslev IF
Terslev G&IF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:00
FC Storebælt
Raklev GI
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
Espergærde IF
Roskilde Pigefodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:20
Svogerslev BK
Valby
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:15
Vallensbæk IF
FC Damsø
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2022
19:00
Taastrup FC
KFUM
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
15:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
10:00
Herlufsholm GF
Herlufsholm GF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
13:00
Køge BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
12:00
Espergærde IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
12:00
Espergærde IF
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:00
Brødeskov IF (1)
Ølstykke FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:15
Vallensbæk IF (1)
KFUMs Boldklub
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
14:30
Hareskov IF
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2023
15:00
B. 1973, Herlev
Fix
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
14:30
Brødeskov IF
Melby-Liseleje IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
13:30
Ølstykke FC
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
Skibby IK
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
15:30
Ølstykke FC
Hareskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
12:00
Espergærde IF
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2023
19:00
B. 73, Slagelse
Gørlev IF
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
Skibby IK
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
12:00
Espergærde IF
Østerbro Idræts Forening
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
11:45
Lyngby Boldklub 1921
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
14:00
Brødeskov IF
Ølstykke FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:30
Vallensbæk IF
PI Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Skibby IK (1)
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
15:45
Svogerslev BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:00
Espergærde IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
14:00
Skibby IK
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Svogerslev BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
13:30
Brødeskov IF (2)
Frederikssund IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:30
Herlufsholm GF (2)
Herlufsholm GF (3)
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2023
18:30
Skibby IK
Tuse IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
19:00
Svogerslev BK (3)
Vindinge IF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2023
18:00
Holmegaard GB
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
10. feb
11:30
Brøndbyernes IF K2
BK Rødovre
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
Dianalund IF (1)
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
Vallensbæk IF (4)
Fremad Amager
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:15
Vallensbæk IF (5)
Hundige BK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
13:15
Lyngby Boldklub 1921 (5)
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
17. mar
13:45
Lyngby Boldklub 1921 (6)
Medicinernes Boldklub
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:30
Terslev G&IF (2)
Dianalund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
20. mar
18:30
Vipperød BK
Jernløse/Holbæk
|
|||||||||||||||||||
23. mar
11:00
Svinninge IF
Hviding IF/Ribe BK
|
|||||||||||||||||||
24. mar
11:30
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Bk. Viktoria
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (7)
Hvidovre IF (2)
|