Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2021
14:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2021
14:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2021
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
12:00
Svogerslev BK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (1)
Allerød Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2021
18:00
Lundtofte Boldklub
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2021
12:00
Hornbæk IF
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
11:00
Såby Fodbold
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2021
14:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
12:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
16:00
Bagsværd BK
Slagslunde-Ganløse IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
10:15
Såby Fodbold
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Svogerslev BK
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Espergærde IF
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
15:00
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Slagelse IK
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:30
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Nivå-Kokkedal FK
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Bagsværd BK
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
18:30
Fodboldklubben Sorø Freja
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2021
19:00
Herstedøster IC
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2021
17:30
FC Lejre
Ringsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2021
14:00
Rosenhøj BK
Bagsværd BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2021
19:00
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2021
19:30
Lundtofte Boldklub
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
12:30
Vallensbæk IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:30
Vallensbæk IF
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2021
19:15
Rosenhøj BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
Humlebæk BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
18:00
Slagslunde-Ganløse IF (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
19:15
Nivå-Kokkedal FK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2021
18:30
BK Avarta
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:15
Fredensborg BI
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
12:00
Herstedøster IC (1)
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
12:00
Humlebæk BK
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
20. dec 2021
19:00
Rosenhøj BK
Dunses Disciple
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
13:00
Køge BK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
19:30
Fredensborg BI
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
11:45
BK Avarta
Handelsstandens Boldklub
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
14:00
Slagslunde-Ganløse IF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2022
19:15
Nivå-Kokkedal FK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
18:30
Benløse IF
Lynge-Broby IF
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Humlebæk BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:45
Herstedøster IC
Herlev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:15
Strib, U19 drenge
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
11:00
Fredensborg BI
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
14:00
Bagsværd BK
Bagsværd BK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
15:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Lyngby Boldklub 1921 (1)
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
19:00
Benløse IF
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2022
19:00
Lynge-Broby IF
Korsør IF 2018
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Bagsværd BK
Herlev IF (1)
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2022
18:30
Karlslunde IF (1)
Måløv BK (1)
|
|||||||||||||||||||
24. jul 2022
12:00
Fredensborg BI
Lynge-Uggeløse IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. jul 2022
12:00
Fredensborg BI
Helsinge Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2022
18:00
Humlebæk BK
Mårum IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Måløv BK
Herfølge BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
12:00
Fredensborg BI
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
13:00
Jyllinge FC (1)
skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
13:30
BK Avarta
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
10:30
BK Avarta
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
13:00
Fredensborg BI
Tikøb IF
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2022
20:00
Orient GI
B. 1973, Herlev (1)
|
|||||||||||||||||||
18. dec 2022
13:00
Fredensborg BI
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
13:00
Fredensborg BI
CFK
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
13:00
Fredensborg BI
Boldklubben Bæk City
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2023
19:45
Værløse BK (1)
KFUM
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2023
19:00
Kalundborg GB
Tømmerup efterskole
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
BK Avarta
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:30
Fredensborg BI (2)
Fredensborg BI (3)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
10:30
Taastrup FC (1)
Holmegaard GB
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
11:00
Herstedøster IC
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
12:00
B. 73, Slagelse (1)
Karlslunde IF (2)
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
13:00
Værløse BK
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
19:00
Karlslunde IF
Tune IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
FC Rudersdal
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
17:15
Himmelev-Veddelev BK (1)
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2023
19:45
Himmelev-Veddelev BK (2)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
11:00
Haslev FC
Jyllinge FC (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
B. 73, Slagelse (2)
Taastrup FC (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:00
Karlslunde IF (4)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
14. jan
14:00
Lyngby Boldklub 1921
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
11:00
Frederiksværk Fodbold Klub (3)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. feb
19:00
FC Helsingør (1)
Herlev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Slagslunde-Ganløse IF
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
15:00
Slagslunde-Ganløse IF (1)
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Helsinge Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Helsinge Fodbold (3)
Brøndbyernes IF (4)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
16:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Tårnby FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:00
Brødeskov IF
Måløv BK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. maj
15:00
FC Helsingør (2)
Hogaborgs BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. aug
12:00
Lyngby Boldklub 1921
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:15
Taastrup FC (3)
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
Lyngby Boldklub 1921 (7)
B. 1973, Herlev (2)
|