Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. dec 2021
14:00
Hellerup Idræts Klub
Sundby Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. feb 2022
12:00
Boldklubben Fremad Valby
KFUMs Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
19:00
Boldklubben Fremad Valby
Boldklubben Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:00
FA 2000 (1)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
14:30
FC Damsø
GVI (1)
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:00
Valby
Fix (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
20:15
GVI
Fix
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
12:00
GVI
Allerød Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
15:00
Hvidovre IF (1)
KFUM
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
Nørrebro United (1)
HIK (1)
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2023
19:00
Føroyar
BSF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
12:15
Vigerslev
BK Rødovre
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
20:00
Nørrebro United (2)
Fårevejle BK (1)
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Hvidovre IF (2)
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Fremad Amager (1)
B.93 (1)
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Nørrebro United (3)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
13:00
Hvidovre IF (4)
GVI (3)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:00
GVI (6)
HIK (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
GVI (4)
HIK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
KFUM (2)
Herlev
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
GVI (5)
Skjold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:15
KFUM (3)
B.93 (2)
|
|||||||||||||||||||
13. feb
19:15
Fremad Amager (8)
ØKF (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
Fremad Amager (3)
Nørrebro United (5)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
Nørrebro United (4)
Fix (2)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Boldklubben Fremad Amager
Dianalund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
Fremad Amager (7)
Dianalund IF (2)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:15
KFUM (4)
Fårevejle BK (3)
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Fremad Amager (4)
FA 2000 (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:00
KFUM (5)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Fremad Amager (5)
Hareskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:00
Nørrebro United (6)
Fårevejle BK (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:00
KFUM (6)
FA 2000 (3)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Fremad Amager (6)
B 1960
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. mar
15:00
Skjold (3)
Melby-Liseleje IF
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
KFUM
Fremad Amager
|