Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2022
18:00
FC Rudersdal (2)
Virum-Sorgenfri BK (Ø1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
18:30
Amager Pigefodbold (Ø2)
1
Brøndbyernes IF (DM)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Kastrup (1)
0
Sundby Bk. (Ø1)
15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Vallensbæk IF (2)
3
Taastrup FC (2)
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
LSF (1)
4
GVI (Ø2)
6
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
IF Skjold Birkerød (1)
9
HIK (ø1)
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
B 1908 (Ø2)
3
FA 2000 (Ø1)
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Ringsted Pigefodbold (2)
0
Tuse IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
B. 73, Slagelse (Ø2)
1
HB Køge (DM)
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Frederikssund FB (2)
2
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
8
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Greve Fodbold (Ø1)
B.93 (DM)
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Nykøbing FC (Ø2)
1
Herlufsholm GF (Ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:00
Farum BK (DM)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
18:30
Herstedøster IC (2)
5
Fremad Valby (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:00
Snekkersten IF (2)
6
Nivå-Kokkedal FK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
18:00
Allerød Fodbold Klub (Ø1)
7
BSF (DM)
8
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
18:30
Herstedøster IC (2)
0
Tuse IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
8
Virum-Sorgenfri BK (Ø1)
7
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
GVI (Ø2)
0
Sundby Bk. (Ø1)
7
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
BSF (DM)
7
HIK (ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Snekkersten IF (2)
0
B. 73, Slagelse (Ø2)
8
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2022
19:00
Vallensbæk IF (2)
0
B 1908 (Ø2)
7
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
19:00
Nykøbing FC (Ø2)
1
Brøndbyernes IF (DM)
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:00
B. 73, Slagelse (Ø2)
5
BSF (DM)
6
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
19:45
Farum BK (DM)
3
B.93 (DM)
0
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2022
19:35
B 1908 (Ø2)
1
Tuse IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2022
18:30
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
3
Sundby Bk. (Ø1)
2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2022
19:00
Brøndbyernes IF (DM)
2
Farum BK (DM)
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
B 1908 (Ø2)
0
BSF (DM)
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
Farum BK (DM)
13
Roskilde Pigefodbold (Ø1)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:00
BSF (DM)
1
Farum BK (DM)
3
|
1. runde 31.08 - Farum oversidder Lodtrækning 2.runde 2.9 12.00 facebook DBU Sjælland
2. runde 28.9 Lodtrækning 3. runde 30.9 kl 12.00 facebook DBU Sjælland
3. runde 26.10 kvartfinaler. Lodtrækning Semifinaler 25.11 kl 14.00 facebook DBU Sjælland
4. runde Semifinaler
5. Runde 14.5.23 Finale