Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2023
18:30
Dianalund IF
4
FC Lejre
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
Jyderup BK
3
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
13:00
Holbæk B&I
2
FC Hornsherred
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Hundige BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
13:30
Svogerslev BK
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
13:30
Roskilde United
2
Undløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:00
Tuse IF
0
Roskilde United
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
11:00
FC Lejre
2
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
Undløse BK
2
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Dianalund IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
13:00
Hundige BK
6
Jyderup BK
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:30
Holbæk B&I
1
Undløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:30
Dianalund IF
3
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
Hundige BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
FC Hornsherred
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
13:30
Roskilde United
3
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:30
Jyderup BK
4
FC Lejre
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
3
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
11:00
FC Lejre
2
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
Undløse BK
0
Dianalund IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Jyderup BK
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Svogerslev BK
4
Holbæk B&I
6
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
13:00
Hundige BK
3
Roskilde United
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Jyderup BK
5
Greve Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
13:00
Dianalund IF
0
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
13:00
Hundige BK
3
FC Lejre
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Undløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
15:00
Roskilde United
7
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
18:30
Holbæk B&I
2
Dianalund IF
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
11:00
FC Lejre
3
Roskilde United
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
Undløse BK
3
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:00
FC Hornsherred
4
Hundige BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:15
Svogerslev BK
0
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
11:00
FC Lejre
2
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
Jyderup BK
4
Svogerslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:45
Tuse IF
2
Undløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
13:00
Hundige BK
3
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
13:30
Roskilde United
0
Dianalund IF
5
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
13:30
TFC Odsherred
1
Holbæk B&I
6
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
6
Jyderup BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2023
19:30
Greve Fodbold
1
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:30
Dianalund IF
6
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
Undløse BK
3
Hundige BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
FC Hornsherred
2
Roskilde United
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Svogerslev BK
7
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2023
18:00
Jyderup BK
3
Dianalund IF
12
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
11:00
FC Lejre
1
Undløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:45
Tuse IF
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:00
Hundige BK
1
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
13:30
Roskilde United
2
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
4
Hundige BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2023
18:30
Dianalund IF
5
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Undløse BK
3
FC Hornsherred
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Svogerslev BK
1
FC Lejre
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
15:00
TFC Odsherred
2
Jyderup BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
13:30
Roskilde United
4
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2023
19:00
FC Hornsherred
3
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Undløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Jyderup BK
1
Roskilde United
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:45
Tuse IF
0
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
13:00
Hundige BK
3
Dianalund IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:00
FC Lejre
2
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
04. apr
19:30
Greve Fodbold
6
Svogerslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
11:00
FC Lejre
1
Dianalund IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Undløse BK
6
Roskilde United
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:45
Tuse IF
1
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:00
FC Hornsherred
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
Hundige BK
1
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:30
Dianalund IF
2
FC Hornsherred
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Jyderup BK
2
Hundige BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Svogerslev BK
1
Undløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
TFC Odsherred
2
FC Lejre
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
15:00
Roskilde United
3
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Holbæk B&I
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:30
Greve Fodbold
3
Dianalund IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
FC Lejre
7
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Undløse BK
0
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:00
FC Hornsherred
1
TFC Odsherred
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Svogerslev BK
0
Roskilde United
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Hundige BK
3
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Dianalund IF
1
Undløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Jyderup BK
1
FC Hornsherred
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:45
Tuse IF
0
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:15
TFC Odsherred
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Holbæk B&I
3
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
Roskilde United
2
Hundige BK
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Greve Fodbold
8
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
FC Lejre
2
Hundige BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Undløse BK
2
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
FC Hornsherred
0
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
Svogerslev BK
0
Dianalund IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Holbæk B&I
1
Roskilde United
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Jyderup BK
0
Undløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:45
Tuse IF
2
Greve Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Dianalund IF
1
Holbæk B&I
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
TFC Odsherred
2
Svogerslev BK
5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Hundige BK
2
FC Hornsherred
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Roskilde United
5
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Greve Fodbold
2
Hundige BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Dianalund IF
5
Roskilde United
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Undløse BK
6
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
FC Hornsherred
1
FC Lejre
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Svogerslev BK
9
Jyderup BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Holbæk B&I
2
TFC Odsherred
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Lejre
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Jyderup BK
1
Holbæk B&I
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:45
Tuse IF
1
Svogerslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Roskilde United
4
FC Hornsherred
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
TFC Odsherred
0
Dianalund IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Hundige BK
2
Undløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
Greve Fodbold
1
FC Hornsherred
6
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Dianalund IF
7
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Undløse BK
2
FC Lejre
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Svogerslev BK
4
Hundige BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
TFC Odsherred
3
Roskilde United
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Holbæk B&I
5
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Greve Fodbold
4
Roskilde United
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
FC Lejre
4
Svogerslev BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Jyderup BK
3
TFC Odsherred
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:45
Tuse IF
2
Dianalund IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
FC Hornsherred
3
Undløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hundige BK
0
Holbæk B&I
6
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
TFC Odsherred
1
Tuse IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Undløse BK
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Dianalund IF
Hundige BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Svogerslev BK
4
FC Hornsherred
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Holbæk B&I
4
FC Lejre
2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:30
Roskilde United
Jyderup BK
UHT
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.