Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. nov 2023
20:15
LSF
2
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2023
23:59
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
11:15
Oversidder
Lundtofte Boldklub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
20:15
Skovshoved IF
Stenløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2023
20:15
Farum BK
3
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2023
20:15
Brødeskov IF
0
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
15:00
Lundtofte Boldklub
Skovshoved IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
23:59
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
19:45
Frederikssund IK
Lundtofte Boldklub
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
20:15
Brødeskov IF
1
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
Skovshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. jan
20:15
Stenløse BK
Frederikssund IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. jan
20:15
Farum BK
1
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
24. jan
20:15
Stenløse BK
1
Brødeskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:30
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
15:00
Lundtofte Boldklub
2
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan
23:59
Oversidder
Frederikssund IK
|
|||||||||||||||||||
29. jan
19:45
Frederikssund IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. jan
20:15
Farum BK
1
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
30. jan
20:15
Allerød Fodbold Klub
2
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. jan
20:15
Brødeskov IF
3
Lundtofte Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
31. jan
23:59
LSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. feb
19:30
Frederikssund IK
Farum BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. feb
20:15
Stenløse BK
Allerød Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. feb
10:30
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
11. feb
23:59
Oversidder
Brødeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. feb
20:15
Skovshoved IF
Frederikssund IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. feb
20:15
LSF
3
Skovshoved IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:15
Brødeskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. feb
20:15
Stenløse BK
Lundtofte Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. feb
23:59
Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. feb
20:15
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. mar
19:45
Frederikssund IK
3
LSF
5
|
|||||||||||||||||||
04. mar
20:15
Skovshoved IF
Brødeskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. mar
20:15
Allerød Fodbold Klub
Lundtofte Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. mar
23:59
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
11:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
11. mar
20:15
Farum BK
Skovshoved IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. mar
20:15
LSF
0
Allerød Fodbold Klub
7
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:15
Brødeskov IF
3
Frederikssund IK
3
|
|||||||||||||||||||
13. mar
20:15
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
Lundtofte Boldklub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:15
LSF
4
Stenløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
18. mar
20:15
Farum BK
Lundtofte Boldklub
UHT
|