Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
09:00
Hvidovre IF
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
11:00
Stefan
Vestia
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Orient GI
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Espergærde IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
Fremad Valby
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2023
17:45
KB (2)
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Stefan
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:30
Vestia
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
FB
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
Taastrup FC
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:15
Hvidovre IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:30
Stefan
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:30
Vestia
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:00
Espergærde IF
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Fremad Valby
FB
|
|||||||||||||||||||
12. jan
17:45
KB (2)
Vestia
|
|||||||||||||||||||
14. jan
09:30
Taastrup FC
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Orient GI
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
FB
Stefan
|
|||||||||||||||||||
27. jan
10:00
Hørsholm-Usserød IK
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
11:00
Stefan
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:30
Vestia
FB
|
|||||||||||||||||||
28. jan
11:00
Espergærde IF
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
28. jan
13:15
Fremad Valby
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:30
Hvidovre IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
Orient GI
Stefan
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:00
Taastrup FC
Vestia
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
KB (2)
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
23. feb
17:45
KB (2)
FB
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:30
Stefan
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:30
Vestia
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Espergærde IF
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
09. mar
12:45
Hvidovre IF
Vestia
|
|||||||||||||||||||
10. mar
09:30
Taastrup FC
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Orient GI
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
10. mar
11:00
Espergærde IF
FB
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Fremad Valby
Stefan
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:45
Hørsholm-Usserød IK
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:00
KB (2)
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
23. mar
10:30
Vestia
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:30
Stefan
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
10:00
FB
Taastrup FC
|