Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
18:00
FC Silkeborg
1
Låsby B
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:15
Gødvad GIF
7
Gl. Rye IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
18:30
Ry Fodbold
1
Them GF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:00
Låsby B
3
Gl. Rye IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Them GF
5
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
FC Silkeborg
3
Gødvad GIF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Ry Fodbold
5
Gl. Rye IF
6
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Them GF
4
Låsby B
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Gl. Rye IF
3
FC Silkeborg
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Ry Fodbold
1
Låsby B
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Gødvad GIF
5
Them GF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Låsby B
7
Gødvad GIF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
FC Silkeborg
2
Ry Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Gødvad GIF
1
Ry Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Them GF
11
Gl. Rye IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Låsby B
4
FC Silkeborg
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Gl. Rye IF
3
Gødvad GIF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Them GF
Ry Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Gl. Rye IF
5
Låsby B
12
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
FC Silkeborg
3
Them GF
6
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Ry Fodbold
5
Gødvad GIF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Låsby B
3
Them GF
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Gl. Rye IF
1
Ry Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Gødvad GIF
3
FC Silkeborg
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:45
FC Silkeborg
1
Gl. Rye IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:00
Låsby B
Ry Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Them GF
4
Gødvad GIF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Gl. Rye IF
4
Them GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Ry Fodbold
1
FC Silkeborg
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Gødvad GIF
2
Låsby B
4
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 27: Nr. 1
P. 28: Nr. 1-2
P. 29: Nr. 1-2
Se info om Regionfinalen HER.